+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

web jezdců BMX flatland

Klíčová slova: flatland, BMX, Varnsdorf, T.M.M.

E-mail: F800@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2011

Popis: Stránky jezdců BMX freestyle disciplíny flatland ve Varnsdorfu. Najdete zde fotky a videa z akcí a závodů, návody na triky, profily jezdců a odkazy na podobně zaměřené weby. Web má také diskusní knihu

Web: www.flaterscrewtmm.cz

Další související informace

Jízdní kola a cyklistické

jízdní kola, bike, bmx, mtb, cyklistika, horská ko – Velokram.cz, internetový obchod - jízdní kola, cyklistické příslušenství, snowboardové vybavení. Firma Velokrám zajišťuje servis jízdních kol a navíc se specializuje na servis odpružených vidlic Fox Racing Shox.

Jízdní kola s tradicí

kolo, jízdní kolo, horské kolo, dětské kolo, – Prodáváme a servisujeme jízdní kola veškerého zaměření již více než 20 let. V našem sortimentu jsou kola zejména horská, crossová, trekingová, silniční, městská, cestovní a dětská včetně koloběžek a odrážedel.

Offroad, 4kolky, adrenali

offroad, adrenalin, čtyřkolky, expedice, zážitky – Outdoor action nabízí adrenalinové akce a zahraniční expedice. Vyzkoušejte si jízdu v offradu, čtyřkolkách, paintball či mnoho dalších adrenalinových zážitků, které nabízí Outdoor action. Nabízíme i možnost uspořádat zahraniční expedice!

Načítání trvalo 0.2281 sekund.