+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Web o Manchester City FC

Klíčová slova: manchester city, citizens, carlos tevez, joe hart

E-mail: gami3ac@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 11. prosince 2010

Popis: První český web o anglickém fotbalovém klubu Manchester City, hrajícím nejvyšší anglickou ligu Premier League. Aktuální novinky o "Citizens", předzápasové přehledy, pozápasové hodnocení, dění v klubu, přestupové spekulace, historie klubu a mnoho dalšího.

Web: www.mancity.cz/

Další související informace

Weiss

Weiss, weiss city, vladi weiss, weiss ml, vladimir – Vladimirweiss.sk je stránka venovaná Vladimírovi Weissovi - Slovenskému reprezentačnému a Manchester City hráčovi. Vladimir Weiss ml patrí medzi budúce hviezdy slovenského futbalu v zahraničí a úspešného reprezentanta Slovenska.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Načítání trvalo 0.0645 sekund.