+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Základy tancování

Klíčová slova: sport tanec pohyb

E-mail: tomas.lang@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. prosince 2009

Popis: Webový server zabývající se problematikou tancování v komplexním měřítku - popisy tanců, figur, variací, obrazový a video materiál. Stránky jsou určeny pro začínající i pokročilé tanečníky kteří se chtějí naučit něco nového. Aktualizace a doplňování obsahu probíhá v rámci dnů.

Web: www.zaklady-tancovani.wu.cz

Další související informace

Katalog stránek - Libimseti-toplist.cz Praktické info a zprávy

Počítače Průmysl Sport Zábava Zahrada – Libimseti-toplist.cz - Toplist webových stránek Vzdělání a školství,Auto-moto a doprava,Cestovní ruch,Vyberte tábor pro své děti!,Kultura a společnost,Praktické info a zprávy. Katalog stránek - Libimseti-toplist.cz Praktické info a zprávy

Fitness new

Bosu, Dynaso, Bosu sport Dynaso, aquahit, fitness – Fitness newb.cz nabízí nejen netradiční sportovní vybavení a sportovní pomůcky, ale i odborné rady, návody a tipy, jak co nejefektivněji cvičit a trénovat.Bosu Dynaso Sport, Aguahit.Fitness pomůcky..

Zámok u Grófa v Nitře

turistika výlety hotel ubytování sport restaurace – Hotel se nachází v blízkosti historického centra Nitry, v malebné části města pod Zobor. Hostům jsou k dispozici apartmány, jedno a dvoulůžkové pokoje s WiFi připojením na internet a uzavřené parkoviště. Hotel se nachází v blízkosti historického centra Nitry, v malebné části města pod Zobor. Hostům jsou k dispozici apartmány, jedno a dvoulůžkové pokoje s WiFi připojením na internet a uzavřené parkoviště. Příjemnou atmosféru dotváří i obrazová galerie díl mistra Vladimíra plachého.

Načítání trvalo 0.0861 sekund.