+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Základy tancování

Klíčová slova: sport tanec pohyb

E-mail: tomas.lang@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. prosince 2009

Popis: Webový server zabývající se problematikou tancování v komplexním měřítku - popisy tanců, figur, variací, obrazový a video materiál. Stránky jsou určeny pro začínající i pokročilé tanečníky kteří se chtějí naučit něco nového. Aktualizace a doplňování obsahu probíhá v rámci dnů.

Web: www.zaklady-tancovani.wu.cz

Další související informace

Katalog stránek - Libimseti-toplist.cz Praktické info a zprávy

Počítače Průmysl Sport Zábava Zahrada – Libimseti-toplist.cz - Toplist webových stránek Vzdělání a školství,Auto-moto a doprava,Cestovní ruch,Vyberte tábor pro své děti!,Kultura a společnost,Praktické info a zprávy. Katalog stránek - Libimseti-toplist.cz Praktické info a zprávy

Sport Výhodně

sportnovni potreby. sport – Internetový obchod Sport-Výhodně.cz nabízí obsáhlý výběr sportovních potřeb. V nabídce naleznete širokou škálu sportovního vybavení se zaměřením na fotbalové vybavení. Na své si přijdou fanoušci outdoorových aktivit.

Hubnutí a pohyb

hubnutí, dieta, cvičení, pohyb – Lidské tělo je vyvinuto k pohybu a aktivitě. Po tisíciletí žil člověk v podmínkách, kdy náročná tělesná činnost znamenala přežití. Dnešní sedavý způsob života tělu neprospívá a brzy se na něm nepříznivě projeví. Přibýváme na váze, svaly se promění v tuk, začínají nás bolet záda, klouby, hlava, zvyšuje se riziko nemocí srdce a cév, cukrovky, rakoviny tlustého střeva. Pravidelná pohybová aktivita má naopak ochranný vliv na zdraví – podporuje redukci hmotnosti, posiluje svaly a zlepšuje pohyblivost kloubů, zlepšuje psychický stav a schopnost zvládat stres, snižuje riziko onemocnění srdce a cév, snižuje krevní tlak, snižuje hladinu krevního cukru, je prevencí cukrovky a zabraňuje rozvoji osteoporózy.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.