+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Základy tancování

Klíčová slova: sport tanec pohyb

E-mail: tomas.lang@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. prosince 2009

Popis: Webový server zabývající se problematikou tancování v komplexním měřítku - popisy tanců, figur, variací, obrazový a video materiál. Stránky jsou určeny pro začínající i pokročilé tanečníky kteří se chtějí naučit něco nového. Aktualizace a doplňování obsahu probíhá v rámci dnů.

Web: www.zaklady-tancovani.wu.cz

Další související informace

Orientální obchod

penízkové šátky, penízkový šátek, orientální tanec – Penízkové šátky v sametu i šifonu v různých barvách, zlaté i stříbrné zdobení, závoje, křídla ISIS, taneční hůlky, podprsenky, kostýmy, sukně, kalhoty mnoha barev a další potřeby pro orientální tanečnice.

Sportovní obchod Lovespor

sportovní oblečení, levné oblečení, obuv pro sport – Sportovní obchod zabývající se prodejem oblečení, obuvi a doplňků pro sport a volný čas. Pouze u nás máte výběr z více než 17 000 produktů! Nabízíme pouze renomované značky za super ceny - Adidas, Nike, Umbro, Reebok, Lonsdale, Puma, Karrimor a další. Nakupujte ve velkoobchodu za nízké ceny.

Výsledky

výsledky - sport - sportovní výsledky - zprávy – Je zde info o sportovních výsledcích. Sledovanými sporty jsou fotbal, tenis, baseball, basketbal, hokej, am.fotbal. Výsledky.name není ztracený čas. Je možné zde nakoupit sportovní zboží v e-shopech, nebo jen si přečíst sportovní zprávy.

Načítání trvalo 1.7495 sekund.