+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Závodní tým OffRoadSport

Klíčová slova: Ouředníček, Zapletal, rallye, auta, závody, závodn

E-mail: mira@offroadsport.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2010

Popis: Profesionální český závodní tým, který jako první uspěl v nejtěžším a nejdelším vytrvalostním rallye světa - Rallye Dakar. Společnost se specializuje na úpravy a konstrukční vývoj závodních automobilů, pronájem a servis závodních vozů

Web: www.offroadsport.cz/

Další související informace

Můj model

rc, modely, závody, auta, vrtulníky, letadla, tank – Blog pro začínající i pokročilé RC modeláře. Informace o tom jak začít, jak si vybrat. Novinky ze světa RC a další zajímavé informace. Najděte si soutěže a závody ve vašem okolí a zaregistrujte se. Můžete také sdílet fotografie či videa vlastních modelů.

Ralley dakar

dakar, rally, rallye, auto, moto, truck, trial – Rally Dakar patřímezi nejpopulárnější auto a moto závody současnosti. Sledujte Rally Dakar na www.dakar.cz spolu s dalšími zprávami ze světa cross country rallye, truck trial, offroad a dalších oblastí motoristického sportu.

Autokoberce a autopotahy

autokoberce,autopotahy, gumové koberce do auta, au – Automobily hrají v současné době ve společnosti stále důležitější roli a je možné mluvit o tom, že se jedná opravdu o jakousi nutnost. Být mobilní potřebuje v podstatě každý z nás. Automobily hrají v současné době ve společnosti stále důležitější roli a je možné mluvit o tom, že se jedná opravdu o jakousi nutnost. Být mobilní potřebuje v podstatě každý z nás.

Načítání trvalo 0.0853 sekund.