+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zumba club Havířov

Klíčová slova: Zumba fitness club Havířov

E-mail: zumbaclub@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?nora 2010

Popis: Provozovatel ZUMBA FITNESS v Havířově. Nabízíme pravidelné lekce ZUMBY!Je to jedna velká party, tak neváhejte a přijďte to vyzkoušet!!Zumba je dynamický, vzrušující a účinný fitness program.Inspirována latinsko-americkou hudbou.

Web: www.zumbaclub.cz

Další související informace

Redlight zóna

redlight, showpark, show park, red light, club – Centrum vyjímečné zábavy v srdci Prahy - to je Redlight zóna. Nevíte kam zavítat, máte moře volného času, nacházíte se v centru Prahy a hlavně se chcete skvěle pobavit? Tak navštivte Redlight zónu, kde se zaručeně nudit nebudete.

Club Canada

Club Canada – Ubytování je v Rezidenci Club Canada zajištěno v nových a moderně vybavených apartmánech pro 2 až 4 osoby s panoramatickým výhledem na Lipenské jezero a Šumavské kopce. Pro ubytované hosty je v celém areálu k dispozici bezdrátový Wi-Fi internet.

Fitness Praha 5 - Fitness

fitness, posilovna, fitness centrum, fitness Praha – Máte chuť navštívit nějaké fitness centrum na Praze 5 a zacvičit si po náročném dni? Vyberte si u nás místo blízko svému bydlišti nebo pracovišti, kde si protáhnete tělo a zapomenete na starosti celého dne.

Načítání trvalo 0.0738 sekund.