+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zumba club Havířov

Klíčová slova: Zumba fitness club Havířov

E-mail: zumbaclub@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?nora 2010

Popis: Provozovatel ZUMBA FITNESS v Havířově. Nabízíme pravidelné lekce ZUMBY!Je to jedna velká party, tak neváhejte a přijďte to vyzkoušet!!Zumba je dynamický, vzrušující a účinný fitness program.Inspirována latinsko-americkou hudbou.

Web: www.zumbaclub.cz

Další související informace

Dance club Space

Disco Club Brumov Bylnice, Disko Brumov Bylnice – Dance club Space (bývalý club Ex) prošel změnou majitele. Club dostal nový slušivý kabátek :o) v podobě profesionální zvukové a světelné aparatury, příjemného interiéru, zajímavých uměleckých kreseb, světelný LED bar, produkce a další. Našim hlavním cílem je Vaše spokojenost a super zábava. Máte se na co těšit :o) Dalším důležitým bodem je bezpečnost v clubu. Tu bude zajišťovat nekompromisní security (thai box) a prohřešek v podobě násilí či ničení clubu se bude řešit. Jde nám přece o zábavu na úrovni, né o násilí. Planujeme i dopravu do clubu Space, aby pro Vás cesty k nám byly co nejsnažší. Vstup do clubu je od 17 let, pokud nebude určeno jinak

Club Hotel Praha

Club Hotel Praha – Čtyřhvězdičkový CLUB HOTEL PRAHA se nachází 15 minut autem od centra Prahy a pouhých 5 minut od stanice metra Opatov, v příjemném prostředí chráněné krajinné oblasti Botiče, v blízkosti obce Průhonice.

Chopper-cruiser-club.cz

Chopper cruiser club pro vyznavače stylu choppers – Chopper-cruiser-club.cz je volné a otevřené společenství pro vyznavače a přátele motocyklů stylu chopper a cruiser. Záměrem je společné a společenské setkávání s vyjížďkami bez rozdílu značek strojů a jiné akce. Tímto zveme všechny motorkáře, které oslovil záměr k setkání, seznámení a naplánování akcí do hospůdky Pod Smetankou na Vinohradech.

Načítání trvalo 0.0653 sekund.