+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zumba club Havířov

Klíčová slova: Zumba fitness club Havířov

E-mail: zumbaclub@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?nora 2010

Popis: Provozovatel ZUMBA FITNESS v Havířově. Nabízíme pravidelné lekce ZUMBY!Je to jedna velká party, tak neváhejte a přijďte to vyzkoušet!!Zumba je dynamický, vzrušující a účinný fitness program.Inspirována latinsko-americkou hudbou.

Web: www.zumbaclub.cz

Další související informace

Solná jeskyně Havířov

solná jeskyně masáže vířivka fitness solárium – Relax body centrum v Havířově. Solná jeskyně, masáže, vířivka, fitness i solárium. Srdečně Vás zveme k návštěvě. Otevřeno denně od 8:00 do 20:00. Solná jeskyně je jednou z nejnovějších a zároveň nejoriginálnějších metod využití kamenné soli a soli z Mrtvého moře pro účely rekondice, rehabilitace, prevence a ochrany zdraví.

Fitness centrum Brno

fitness brno, fitnesscentrum brno, masáže, wellnes – Fitness a wellness centrum v Brně. Špičkově vybavená posilovna dává záruku optimálního cvičebního zatížení. V našem wellness centru s vodním programem, masážemi, solariem či kosmetikou posílíte, zregenerujete organismus a načerpáte novou energii.

Vitalmax Fitness výživa

fitness výživa, sportovní výživa, vitalmax – VITALMAX eshop je specialistou na prodej sportovní výživy VITALMAX. Jak sami uvidíte, výrobky značky VITALMAX se od ostatních produktů sportovní výživy odlišují především moderním pojetím v přípravě koktejlů gainerů a proteinů. VITALMAX koktejly jsou instantní, nemusí se při jejich přípravě používat mixér ani šejkr, lze je jednoduše rozmíchat ve vodě nebo mléce pouze za pomoci lžičky. Zároveň mají revoluční balení, jehož obsah tvoří jednotlivé dávky v sáčcích - viz dále gainery a proteiny.

Načítání trvalo 2.4975 sekund.