+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zumba Hradec Králové

Klíčová slova: Zumba, Zumba Hradec Králové,Zumba HK

E-mail: kasparzdenek@gamil.com

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2011

Popis: Zumba V Hradci Králové s Helenou Kuthanovou.Cvíčí se každé pondělí a středu od 16:30 do 17:30.Ve pondělí se cvičí v tělocvičně Odborného učiliště ( 17.listopadu, Hradec Králové) a ve středu se cvičí v tělocvičně uměleckoprůmyslové školy ( 17.listopadu, Hradec Králové).Cvičíme i na dalších místech!!

Web: funnyzumba.cz/

Další související informace

Sázky, tipovaní, tipy

sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, bwin – Diskusní fórum o sázení, tipování, sázkách a kurzovém sázení. Tipy na fotbal, tipy na hokej, tipy na tenis, tipy na basketbal, tipy na NHL, tipy na NBA, tipy na MLB, tipy na skoky na lyžích, tipy na biatlon.

CPS - Centrum pož. sportu

CPS, požární sport, hasiči, SDH – CPS - Centrum požárního sportu je portál, který sdružuje hasiče z Čech a Slovenska, kteří se zajímají a baví požárním sportem. Centrum požárního sportu je portál, který sdružuje hasiče z Čech a Slovenska, kteří se zajímají a baví požárním sportem.

TJ Bystrc

TJ Bystrc - sport pr ovšechny – TJ Bystrc nabízí cvičení a sport pro dětské i dospělé zájemce o zdravý a aktivní život. Vycházíme z dlouholeté tradice, ale současně aplikujeme v hodinách nejnovější trendy. TJ Bystrc, to je možnost sportu pro všechny.

Načítání trvalo 0.0540 sekund.