+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zumba Hradec Králové

Klíčová slova: Zumba, Zumba Hradec Králové,Zumba HK

E-mail: kasparzdenek@gamil.com

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2011

Popis: Zumba V Hradci Králové s Helenou Kuthanovou.Cvíčí se každé pondělí a středu od 16:30 do 17:30.Ve pondělí se cvičí v tělocvičně Odborného učiliště ( 17.listopadu, Hradec Králové) a ve středu se cvičí v tělocvičně uměleckoprůmyslové školy ( 17.listopadu, Hradec Králové).Cvičíme i na dalších místech!!

Web: funnyzumba.cz/

Další související informace

Zumba Dance

zumba,východní čechy,hradec králové,týniště,lekce – Zumba dance pro Východní Čechy, lekce pro Hradec Králové a Týniště nad Orlicí. Zumba patří k novým, svěžím, efektivním a zábavným fitness cvičením, při kterém vás neomezuje váš věk, taneční vyzrálost, fitness zkušenosti ani kila navíc :).

Jízdní horská a dětská ko

Jízdní kola, dětská kola, horská kola, cyklo doplň – Prodáváme kvalitní jízdní kola od roku 1993. Specializujeme se na všechny druhy jízdních kol. Od dětských kol až po klasická horská kola. Na e-shopu si můžete objednat z našeho sortimentu jízdních kol a to rychle bez registrace.

Gymboss

Gymboss, intervalový časovač, časovač – Gymboss - intervalový časovač je užitečný pomocník, který Vám umožní docílit perfektního zorganizovaní a řízení osobního tréninku a dodá mu pevnou strukturu a disciplínu.GYMBOSS - intervalový časovač dodá Vašemu tréninku pevnou přesně stanovenou strukturu a disciplínu, která povznese Vaše cvičení na vyšší úroveň. Toto jednoduše a intuitivně ovladatelné zařízení Vám zajistí přesné načasování Vámi rozvrhnutých cvičení a tím Vám umožní plně se soustředit na Váš trénink dosahující maximální efektivity.

Načítání trvalo 0.0823 sekund.