+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zumba Hradec Králové

Klíčová slova: Zumba, Zumba Hradec Králové,Zumba HK

E-mail: kasparzdenek@gamil.com

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2011

Popis: Zumba V Hradci Králové s Helenou Kuthanovou.Cvíčí se každé pondělí a středu od 16:30 do 17:30.Ve pondělí se cvičí v tělocvičně Odborného učiliště ( 17.listopadu, Hradec Králové) a ve středu se cvičí v tělocvičně uměleckoprůmyslové školy ( 17.listopadu, Hradec Králové).Cvičíme i na dalších místech!!

Web: funnyzumba.cz/

Další související informace

Aerobic CL Andrea Loulová

aerobic,step aerobik,zumba,dance,zdravi,dieta – Provoz sportovního klubu v České Lípě s nabídkou aerobicu, step aerobiku, dance aerobicu, free aerobicu a interval aerobicu, afro aerobiku, BODY Balance, aktivní dovolená s aerobicem, ZUM-BA dance, LADY styl, cvičení s dětmi, Dirty dancing, zdraví životní styl, víkendové pobyty se cvičením, Fit styl

Zumba Dance

zumba,východní čechy,hradec králové,týniště,lekce – Zumba dance pro Východní Čechy, lekce pro Hradec Králové a Týniště nad Orlicí. Zumba patří k novým, svěžím, efektivním a zábavným fitness cvičením, při kterém vás neomezuje váš věk, taneční vyzrálost, fitness zkušenosti ani kila navíc :).

Rezervační systém

rezervace, systém, sport, fitness – Jednoduchý systém umožňuje Vaším zákazníkům on-line rezervaci a sledování obsazenosti cvičebních hodin. Zákazník tak nemusí nikam volat a dotazovat se na aktuální stav obsazenosti. Stačí, když se podívá na vaše internetové stránky.

Načítání trvalo 0.0659 sekund.