+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zumba video

Klíčová slova: zumba video, DVD zumba

E-mail: info@angel4ever.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2011

Popis: Zumba video, které vás prostě dostane! Ideálním řešením pro vás budou nová exkluzivní videa, která si můžete doma pustit na dvd přehrávači nebo online na internetu a můžete tancovat kdekol iv a kdykoliv zrovna budete chtít.

Web: www.videozumba.cz

Další související informace

výroba CD a DVD

Výroba CD a DVD – Poskytujeme komplexní služby pro malé, střední a velké firmy i soukromé osoby. Zákaznická služba a komunikace je pro nás to nejdůležitější. Vyrábíme CD, DVD, potahované krabičky, veškeré CD/DVD tiskoviny, speciální balení CD/DVD dle přání zákazníka.

Svatební video

svatební video, kameraman, svatba – Svatební video Kvalitní obraz, čistý zvuk, profi střih, dobrá kompozice. To vše zachytí atmosféru vašeho svatebního dne. Natáčíme SD tak HD formátu. Originální nápady. Rádi se přispůsobíme vaším představám.

Zumba Litoměřice

Zumba Litoměřice – Stali se z vás nadšenci fitness tanečního cvičení zumby? Pak je tu pro vás fitness studio Zumba Litoměřice, ve kterém se pravidelně pořádají divoké zumba párty. Stali se z vás nadšenci fitness tanečního cvičení zumby? Pak je tu pro vás fitness studio Zumba Litoměřice, ve kterém se pravidelně pořádají divoké zumba párty.

Načítání trvalo 2.0710 sekund.