+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zumba video

Klíčová slova: zumba video, DVD zumba

E-mail: info@angel4ever.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2011

Popis: Zumba video, které vás prostě dostane! Ideálním řešením pro vás budou nová exkluzivní videa, která si můžete doma pustit na dvd přehrávači nebo online na internetu a můžete tancovat kdekol iv a kdykoliv zrovna budete chtít.

Web: www.videozumba.cz

Další související informace

http://www.sencorshop.cz/

sencor, scd sencor, sencor spv, dvd sencor – Online prodej spotřebičů Sencor. Prodej levného elektro. Audio, video, kancelářská technika, domácí spotřebiče. Online dostupnost zboží, rychlé dodání po celé České republice. Dodání kurýrem nebo poštou.

Taneční studio beFIT

zumba brno, befit brno, oc meta, zumba gold brno – Nacházíme se na ulici Lidická 81, Brno ve dvorní části budovy OC META. (červená budova roh ul.Lidická-Kotlářská, na které jsou digitální hodiny). Na cvičení jsou připravené 2 sály. První 145m2 na Zumbu a Body Form. Druhý 36m2 pro pomalejší druhy cvičení - Pilates, Chi-toning. Kompletní zázemí-recepce, sprchy, šatna. Příjemné prostředí, určené pro ženy, ale pokud by měl Váš partner chuť si s Vámi zacvičit, máme k dispozici další malou šatnu v suterénu. Pokud byste měli zájem zacvičit si v malé skupince 4-5lidí , jsme schopni zajistit pro Vás hodinu jakékoliv lekce v čase, jaký Vám vyhovuje (např. obědová pauza), stačí poslat email s poptávkou a my vám odpovíme nabídkou.

AAAElektronika

elektronika, audio, video, eshop, alpine, raikko – Internetový obchod nabízející profesionální elektroniku, audio a video. Naleznete zde značky Alpine, dls, raikko, kef, tannoy, arcam a další. Internetový obchod nabízející profesionální elektroniku, audio a video. Naleznete zde značky Alpine, dls, raikko, kef, tannoy, arcam a další

Načítání trvalo 0.0882 sekund.