+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Squash Praha

Klíčová slova: Squash, squash centrum, squash turnaje, ricochet

E-mail: pro-6p@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. dubna 2011

Popis: Squash Praha: PRO-6 Squash centrum, squash, ricochet, spinning, trampolínky. Klubové a firemní turnaje, jak pro jednotlivce tak pro skupiny k dispozici 5 squashové a 2 ricochetové klimatizované kurty, cvičení K2 Hiking a spinning, pro začátečníky squashoví trenéři.

Web: squash.blgz.cz

Další související informace

Olympia Brno

nákupní centrum, olympia, brno – Olympia patří je jedno z největších nákupních center v Brně, leží v Modřicích u dálnice 777 a lze ji vidět z dálnice v obou směrech. Mnoho užitečných informací o tomto nákupním centru najdete právě zde.

Ubytování Squash Pelhřimov v Pelhřimově

Ubytování Squash Pelhřimov,ubytování – Hostům jsou k dispozici dva komfortní apartmány a šest dvoulůžkových pokojů. Každý z pokojů má své sociální zařízení – koupelna se sprchou a samostatné WC. Apartmány s krásným výhledem na celý Pelhřimov mají dvě místnosti – obývací pokoj a ložnici. Dalším vybavením pokojů je TV,připojení k internetu a lednice s minibarem.Squash centrum Výsluní nabízí tři squash kurty. Pokud nemáte vlastní vybavení nevadí, rádi vám zde zapůjčí raketu, boty, ručník i ochranné brýle. Je zde možné využít i služeb trenéra squashe.

Načítání trvalo 2.7667 sekund.