+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Squash Praha

Klíčová slova: Squash, squash centrum, squash turnaje, ricochet

E-mail: pro-6p@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. dubna 2011

Popis: Squash Praha: PRO-6 Squash centrum, squash, ricochet, spinning, trampolínky. Klubové a firemní turnaje, jak pro jednotlivce tak pro skupiny k dispozici 5 squashové a 2 ricochetové klimatizované kurty, cvičení K2 Hiking a spinning, pro začátečníky squashoví trenéři.

Web: squash.blgz.cz

Další související informace

Usb centrum

usb, centrum, MP3 přehrávače, klávesnice, myši – Zabíváme se prodejem usb příslušenství a elektroniky MP3 přehrávače, klávesnice, myši, webkamery, reproduktory, paměťové karty, čtečky, nabíječky baterií, kabely, hry, pevné disky, flash disky, herní příslušenství, sluchátka, mikrofony, kalkulačky

Florbalové hole

florbal shop, tenisové rakety, squash rakety – Florbal shop s širokou nabídkou kvalitního sportovního vybavení pro florbal, tenis, stolní tenis, squash a badminton. Nabídka prodeje florbalek, raket, míčků, sportovního oblečení a obuvi, tašek a dalších sportovních doplňků.

Ubytování Squash Pelhřimov v Pelhřimově

Ubytování Squash Pelhřimov,ubytování – Hostům jsou k dispozici dva komfortní apartmány a šest dvoulůžkových pokojů. Každý z pokojů má své sociální zařízení – koupelna se sprchou a samostatné WC. Apartmány s krásným výhledem na celý Pelhřimov mají dvě místnosti – obývací pokoj a ložnici. Dalším vybavením pokojů je TV,připojení k internetu a lednice s minibarem.Squash centrum Výsluní nabízí tři squash kurty. Pokud nemáte vlastní vybavení nevadí, rádi vám zde zapůjčí raketu, boty, ručník i ochranné brýle. Je zde možné využít i služeb trenéra squashe.

Načítání trvalo 3.0729 sekund.