+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Squash Praha

Klíčová slova: Squash, squash centrum, squash turnaje, ricochet

E-mail: pro-6p@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. dubna 2011

Popis: Squash Praha: PRO-6 Squash centrum, squash, ricochet, spinning, trampolínky. Klubové a firemní turnaje, jak pro jednotlivce tak pro skupiny k dispozici 5 squashové a 2 ricochetové klimatizované kurty, cvičení K2 Hiking a spinning, pro začátečníky squashoví trenéři.

Web: squash.blgz.cz

Další související informace

VŠ LIGA - squash

squash, liga – Amatérská squashová soutěž pro studenty i absolventy vysokých škol. Pro hráče a hráčky všech úrovní, i začátečníky. Pravidelně se pořádají turnaje jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Žebříček je rozdělen dle výkonnosti.

SPORTFIT.CZ

eliptical, fitness schod, trenažér, raketa, squash – Internetový obchod se sportovním a fitness vybavením.Nabízíme širokou nabídku zboží pro domácí i komeční využití.Nízké ceny, široký sortiment, odborná pomoc při výběru, rychlé vyřízení,to je pro nás spokojený zákazník!

Neutral Shop

Sport, Zdraví, Box, Fitness, Běh, Squash, Dunlop – Firma se zabývá dovozem a prodejem sportovních potřeb od světových značek. Nabízíme Vám možnost podílet se na konečných cenách produktů tak, aby to vyhovovalo Vašim možnostem a představám. Vaše náměty a požadavky nám umožní rozšiřovat naši nabídku. Individuální přístup Vám zajistí spokojenost spojenou s nákupem v našem internetovém obchodě.

Načítání trvalo 0.0677 sekund.