+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Staré fotografie

Klíčová slova: Mladá Boleslav,fotografie,historie

E-mail: reality@agentura-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2010

Popis: Staré fotografie z Mladé Boleslavi a jejího okolí. Fotografie ve skupinách nejsou řazeny chronologicky, musel bych být historik. K některým fotografiím jsem přidal krátký osobní komentář a vzpomínku na mládí prožité v Mladé Boleslavi.

Web: www.aktualita.cz/boleslavsko/

Další související informace

Fotogalerie

Fotografie, fotky, elektronické pohlednice – Na stránkách naleznete fotografie přírody v různých ročních obdobích, květin, západů slunce, hub, hor, hmyzu a další fotky, které jsou rozděleny do kategorií. Jednotlivé fotografie je možné zasílat jako elektronické pohlednice.

Fotogalerie - Jakub Kotyz

Fotografie, krajina, fauna, flora, makro, voda – Autorská fotogalerie obsahující fotografie krajiny (Šumava, Jížní Čechy, Novohradské hory, Dačicko, Českobudějovicko...), fauny, flory, makro, detail, voda, zvířata, rostliny, květiny, panorama a další.

Dr. House online

dr house,house,online,shlednuti,zdarma,cesky,seria – Je zde pro Tebe připraven Dr. House online ke shlédnutí zdarma, všechny jeho epizody a díly. Dále stránky Dr. House online ke shlédnutí nabízí také přehled všech hlavních postav ze seriálu a jejich popis a charakteristiku.

Načítání trvalo 0.0629 sekund.