+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Štěpkovač za traktor - dr

Klíčová slova: štěpkovače, palivové dřevo, drtiče

E-mail: info@estepkovac.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2012

Popis: eStepkovac jsou stránky, kde najdete kvalitní štěpkovače za traktor značky URBAN a Bystroň. Drtiče slouží k výrobě palivového dřeva. Přípravou palivového dřeva můžete ušetřit za čím dále dražší energii.

Web: www.estepkovac.cz

Další související informace

Dřevoprodukt - palivové d

Palivové dřevo, dříví, POSCH, štípací stroje – Činností firmy Dřevoprodukt je obchod a zpracování surového dříví se zaměřením na vlákninové a palivové dříví.Rovněž nabízíme stroje od firmy POSCH pro domácí využití, prodávané pod značkou Mr.Paldu.Dále nabízíme dřevěné obaly a palety v co nejširším sortimentu.

Nabízíme levné palivové d

palivové dřevo, levné palivové dřevo, krbové dřevo – Nabízíme levné palivové dřevo, s odvozem do 30 km zdarma. V naší nabídce naleznete krbové dřevo měkké (jehličnaté) i krbové dřevo tvrdé (listnaté). Štípané dřevo dodáváme 33 nebo 50 cm dlouhé, ale vyrobíme i jinou délku na přání.

Palivové, krbové dřevo če

Palivové dřevo, krbové dřevo České Budějovice, – V současnosti se stále více začíná diskutovat o nedostatku uhlovodíkových paliv, jejich ekonomické neúnosnosti při využívání. Jelikož Českobudějovicko patří mezi lesnaté krajiny je používání palivového a krbového dřeva nejideálnější cestou k energetické nezávislosti a úspoře. Palivo Mrázek prodej palivového, krbového dřeva v oblastech: České Budějovice, Ševětín, Soběslav, Veselí nad Lužnicí, Týn nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou, Lomnice nad Lužnicí, Třeboň, Lišov, Včelná, Kamenný Újezd, Ledenice, Borovany, Rudolfov, Trhové Sviny, Velešín, Dubné, Zliv, Dříteň, Dolní Bukovsko, Kardašova Řečice, Srubec, Bechyně, Římov, Křemže, Kaplice, Planá nad Lužnicí, Netolice.

Načítání trvalo 0.0635 sekund.