+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stévie sladká - sladké lístky

Klíčová slova: stévie sladká, stevia rebaudiana, medové lístky, p

E-mail: nikushka82@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2012

Popis: Stévie sladká (stevia rebaudiana) neboli také sladká tráva, sladké lístky, medové lístky a další stevie označení. Využívají se listy, které mají sladící účinky bez cukru. Stévie patří k běžně pěstovaným letničkám a není náročná na pěstování. Jako první využívaly rostlinu kmeny známé jako Guarání v Paraguayi a Brazílii. Sladili si s ním maté a používali ho také v přírodní medicíně (na pálení žáhy, cukrovku, jako ústní vodu). Rady a tipy k pěstování stévie.

Web: steviasladka.webnode.cz

Další související informace

Ploty a brány

ploty, oplocení, plotové dílce, imitace kamenné, p – Oplocení S Fence v imitaci kamene, výroba a montáž vjezdových bran, kovaných plotů, vchodových branek a další kovovýroba. Luxusní, bezúdržbové oplocení s kamenným vzhledem pro Vás a budoucí generace. Jako jediný plotový systém u nás nabízí doživotní záruku garantovanou výrobcem.

Dětský e-shop Pro dívku

pro dívky, oblečení pro dívky, dárky pro dívky, p – S věrnostní kartou navždy doprava zdarma. Provozujeme zábavný a také nákupní e-shop pro holky. Zde mohou zároveň diskutovat, přidávat příspěvky a fotografie, hodnotit. Vše co dívky zajímá. Pro dívky každého věku.

Načítání trvalo 0.0629 sekund.