+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stévie sladká - sladké lístky

Klíčová slova: stévie sladká, stevia rebaudiana, medové lístky, p

E-mail: nikushka82@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2012

Popis: Stévie sladká (stevia rebaudiana) neboli také sladká tráva, sladké lístky, medové lístky a další stevie označení. Využívají se listy, které mají sladící účinky bez cukru. Stévie patří k běžně pěstovaným letničkám a není náročná na pěstování. Jako první využívaly rostlinu kmeny známé jako Guarání v Paraguayi a Brazílii. Sladili si s ním maté a používali ho také v přírodní medicíně (na pálení žáhy, cukrovku, jako ústní vodu). Rady a tipy k pěstování stévie.

Web: steviasladka.webnode.cz

Další související informace

Lacoste

Lacoste, Lacoste oblečení, Lacoste boty, Lacoste p – Lacoste je sportovní oblečení pro všechny. Nejde jen o oblečení, ale také o životní styl vítězů. Lacoste oblečení najdete všude tam, kde je touha prořít něco vyjímečného. Lacoste značka vznikla ve Francii jako oblečení pro tenisty.

Oplocení

Ploty, drátěné ploty, svařované ploty, oplocení, p – Na těchto stránkách naleznete největšího světového specialistou, na ploty a oplocení s nejširším průmyslovým výrobkovým portfoliem systémů pro ploty a oplocení. Nově v zastoupení pro Českou Republiku.

Chaty na prenájom

Chaty na prenájom, Chatynaprenajom.sk, Chaty na p – Zháňate chatu na víkend, na prázdniny, na Silvestra alebo trebárs len tak na oslavu narodenín? Potom si pozorne prezrite naše stránky. Prinášame vám ucelené informácie, ktoré sú prehľadne spísané pre vašu lepšiu orientáciu.

Načítání trvalo 3.2528 sekund.