+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stévie sladká - sladké lístky

Klíčová slova: stévie sladká, stevia rebaudiana, medové lístky, p

E-mail: nikushka82@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2012

Popis: Stévie sladká (stevia rebaudiana) neboli také sladká tráva, sladké lístky, medové lístky a další stevie označení. Využívají se listy, které mají sladící účinky bez cukru. Stévie patří k běžně pěstovaným letničkám a není náročná na pěstování. Jako první využívaly rostlinu kmeny známé jako Guarání v Paraguayi a Brazílii. Sladili si s ním maté a používali ho také v přírodní medicíně (na pálení žáhy, cukrovku, jako ústní vodu). Rady a tipy k pěstování stévie.

Web: steviasladka.webnode.cz

Další související informace

Piano Centrum Bušo - pian

pianina, pianino, piáno, piána, klavír, klavíry, P – Prodáváme kvalitní značková pianina, piana, klavíry a křídla se zárukou 2 roky. Doprava zdarma po celé ČR. Kompletní i částečné opravy pianin, pian, klavírů a křídel. Poradenství při nákupu a prodeji. Ladění a regulace mechanizmu.

Stevia - přírodní sladidl

Stevia, stevie, stevie sladká, stevia sladká – Stevia- nejobsáhlejší stránky, věnované Stevii. Přírodní, nekalorické sladidlo, které je zdraví velmi prospěšné. Pomáhá i při léčbě diabetes 2. typu. Extrakty – tekutý, sypký.. Více než 20 let výzkumu a vývoje. I sladké může být zdravé.

Saméhračky.cz - u nás si

LEGO,hračky,Merkur,dřevěné hračky,gormiti,hračky p – Internetové hračkářství Saméhračky.cz Vám nabízí hračky pro děti jakéhokoliv věku s doručením až k Vám domů. Upřednostňujeme kvalitu před kvantitou, a proto nabízíme pouze velmi kvalitní hračky. Pro miminka a batolata máme připravenou širokou nabídku hraček v sekci pro nejmenší a krásné dřevěné hračky. Pro kluky máme široké spektrum hraček, které uspokojí jejich stavitelskou povahu, například stavebnice LEGO, Merkur. Děvčata milují panenky Barbie a také si rády hrají s plyšáky. Všechny hračky v naší nabídce jsou kvalitní a zdraví neškodlivé. Přejeme Vám příjemný nákup.

Načítání trvalo 3.1982 sekund.