+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stoly na stolní tenis

Klíčová slova: stolní, tenis, stoly

E-mail: hubnuti.fitness@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ledna 2009

Popis: Vysoce kvalitní stoly na stolní tenis Sponeta jsou určeny jak pro volný čas a zábavu, tak k vrcholovým soutěžím na mezinárodní úrovni.Dále nbízíme biliardove stoly,jak pro volné chvile,tak i pro profesionály.

Web: www.kulecnik-shop.cz/stolni-tenis---stoly/

Další související informace

Psací stoly

stoly psací – starožitné psací stoly, výhodný nákup i prodej s plným ziskem, nakupovat i prodávat zde mohou prodejny i soukromé osoby z celé České republiky. Kromě stlů zde naleznete i jiný starožitný nábytek a doplňky

Sport-rakety

Rakety na tenis, squash, badminton, ricochet – Velkoobchod, maloobchod. Rakety na tenis, squash, badminton, ricochet. Míčky pro tenis, squash, badminton. Výplety, omotávky, bagy, vyplétací stroje, nahrávací stroje. Merco, Dunlop, Babolat, Wilson, Karakal, Volkl, Trump, Fischer, Signum Pro, Carlton, Yonex, Slazenger, Pro Supex.

Všenasport.cz

sportovni vybaveni, tenis, squash, badminton, hoke – Jsme internetový maloobchod se sportovním vybavením za internetové ceny. Zaměřujeme se především na raketové sporty - tenis, squash, badminton. Dále na fotbal, hokej, florbal, cyklistiku, in-line, fitness a outdoor.

Načítání trvalo 1.7758 sekund.