+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stránky o Stardoll

Klíčová slova: Stardoll, oblíkačky, Stardoll Hry

E-mail: panjahoda@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 11. ?nora 2009

Popis: Stránky o oblíkací hře Stardoll. Najde te tu několik Stardoll her, histori, fotky ze Stardoll. V Diskusi můžete probírat jaké máte postavy, co používáte a dopravní prostředky atp. Stardoll nabízí spoustu možností jak strávit volný čas.

Web: stardoll.kedlubna.com/

Další související informace

Barbie hry a oblíkačky

barbie hry, oblíkačky, hry pro holky – Chceš si alespoň na chvilku zahrát na významnou módní návrhářku? Sníš o tom, jak navrhuješ krásné modely pro světové modelky? Splň si svůj sen a zahraj si některou z Barbie her. Čekají na tebe oblíkačky, design interiéru, hry s koníky, můžeš si také obléct svou celebritu a mnoho dalšího! Každou chvíli u nás objevíš nějakou novou hru, která ti zkrátí dlouhou chvíli. Proto neváhej a vstup do kouzelného světa, který bude patřit jen a jen tobě! Poodhal kouzlo přehlídkových mol a ochutnej slávu předních módních návrhářů a designérů interiérů! barbinky.cz - opravdová zábava pro všechny super holky, které se nebojí popustit uzdu vlastní fantazii a tvořivosti!

Ceskehry.cz - Online hry

hry – České hry jsou jedinečným herním portálem, který umožňuje hrát tisíce online her přímo na internetu. Pro offline hraní jsou tu stovky her a aplikací ke stažení do mobilních telefonů. A to vše úplně zdarma.

Hry pro dva

hry pro dva,hráče,pro více hráčů,multiplayer – Na serveru Hry-pro-dva.net naleznete řadu her, které je možné hrát ve dvou hráčích na jednom počítači. Hrejte hry na Hry-pro-dva.net a určitě zjistíte že hrát ve dvou je mnohem zábavnější než jen proti počítači.

Načítání trvalo 2.4358 sekund.