+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stránky věnované jahodníku

Klíčová slova: jahody, jahodník, fragaria, plody, ovoce,

E-mail: nikushka82@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2012

Popis: Stránky o jahodníku (Fragaria), kde lze nalézt informace nejen o jeho charakteristice, ale také jeho způsob pěstování. Patří do říše rostlin, který zahrnuje cca 20 druhů rozšířených především v mírném pásmu severní zeměkoule a na našem území je zastoupen 3 druhy. Jahody jsou oblíbeny u všech generací (od malých dětí až po dospělé jedince). Díky tomu jsou jahody žádaným ovocem. Lze je pěstovat na zahradách. Plody jahod, které po zčervenání jsou vhodné ke konzumaci vznikají z měnících se květů, které jsou opýleny hmyzem.

Web: jahodnik.estranky.cz

Další související informace

Fructim: Ovoce a zelenina

ovoce, zelenina, sušené plody, čerstvé bylinky – Naše společnost se vedle standartního velkoobchodu zabývá zásobováním gastronomických provozů čerstvým ovocem, zeleninou, exotickými plody, bylinkami, loupanými produkty, saláty a houbami. Obsluhujeme hotely, restaurace, pizzerie, školy, nemocnice a další gastronomické provozy. Nabízíme: -možnost každodenního zásobování -rozsáhlý a vždy čerstvý sortiment od českých a zahraničních dodavatelů -ochucené zelné saláty -slevy v závislosti na velikosti odběru -dopravu zboží vlastními vozy na místo určení -flexibilitu k vašim požadavkům a potřebám -garanci kvality a jakosti -poradenství pro optimální skladování produktů za účelem minimalizace ztrát V současné době otevíráme provozovnu na Rudolfovské třídě v Českých Budějovicích.

Zdravá výživa a strava pr

zdrava, strava, potrava, ovoce, vyziva, zelenina – Přehled informací o potravinách ze segmentu ovoce, zeleniny a rostlinných zrn pro zdravý způsob života a dlouhověkost. Přehled informací o potravinách ze segmentu ovoce, zeleniny a rostlinných zrn pro zdravý způsob života a dlouhověkost.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Načítání trvalo 0.0737 sekund.