+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Studio Thajských Masáží T

Klíčová slova: thajské masáže, thajská masáž, tradiční thajské

E-mail: thaifit222@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2010

Popis: Vyzkoušejte tradiční thajské masáže a reflexní masáže chodidel a prožijte tak příjemné chvíle relaxace pro tělo i duši ve studiích Thai Fit. V nabídce je dále olejová, čokoládová, peelingová, bylinná a masáž lávovými kameny. Jako dárek lze zakoupit dárkový poukaz, kosmetiku či využít saunu.

Web: www.thaifit.cz

Další související informace

Thajské masáže Praha

thajské masáže, thajské masáže praha, masáž – Thajské masáže Praha - thajské masáže, sportovní a rekondiční masáže provádějí zkušené thajské terapeutky v luxusním masážním salonu v centru Prahy. Thajské masáže, medová masáž, čokoládová masáž, olejové masáže, ayuverdské masáže, masáž nohou, zad. Thajské masáže v centru Prahy, thajské, sportovní, relaxační a rekondiční masáže

Carolline Thai Spa

thajská masáž Praha, thai masáž, luxusní masáž – Carolline Thai Spa - luxusní thajské masáže v centru Prahy, masáže s lávovými kameny, antimigrenózní msáže, relaxační koupele, jaccuzi lázeň, včetně možnosti dárkových poukazů a masáží u Vás doma nebo na pracovišti.

iKlubZdravi.cz

masáž, masáže, meditace, klid, stres, relaxace – Masáž a terapeutické sezení? Jedině u nás. Nabízíme speciální masáže a sezení, která Vám pomohou od bolesti celého těla a navíc Vám pomohou od stresu. Nabízíme rebalancing, neo-rebalancing, prenetální terapie, trauma terapie a meditace.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.