+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Studio Thajských Masáží T

Klíčová slova: thajské masáže, thajská masáž, tradiční thajské

E-mail: thaifit222@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2010

Popis: Vyzkoušejte tradiční thajské masáže a reflexní masáže chodidel a prožijte tak příjemné chvíle relaxace pro tělo i duši ve studiích Thai Fit. V nabídce je dále olejová, čokoládová, peelingová, bylinná a masáž lávovými kameny. Jako dárek lze zakoupit dárkový poukaz, kosmetiku či využít saunu.

Web: www.thaifit.cz

Další související informace

Thajské masáže Praha

thajské masáže, thajská masáž praha, olejová masáž – Svět thajských masáží v Praze, Tradiční thajská masáž, Thajská masáž chodidel, Olejová Thajská masáž

Thajský Ráj / Originální

thajské masáže, sportovní masáž, relaxační masáž – Vážení návštěvníci, dovolujeme si vás pozvat do našich specializovaných salonů originálních thajských masáží v Praze. Připravili jsme pro vás příjemné a tradiční prostředí Thajska, vybaveno masážními salony, kde se vám budou věnovat školené masérky. Náš personál jsou studované a učené masérky převážně ze světoznámé chrámové škole Wat Pho, které vám dopřejí maximálního požitku. Vidíte-li naši masérku při práci, můžete mít pocit, že tradiční masáž je vlastně meditací. Obrovské soustředění, tušená, nikoliv viditelná síla, dokonalé sladění pohybů - to je Nuad Borán (thajsky „starobylá masáž“). Léčebné použití thajské masáže se neomezuje jen na pohybový systém. Výborné efekty jsou u bolestí zad a hlavy, vyčerpání, stresových poruch a psychosomatických obtíží.

Thajské masáže Praha

thajské masáže, thajské masáže Praha – Thajské masáže Praha - Golden Kinnaree. Tradiční thajská masáž v Praze prováděná rodilými thajskými masérkami. Masážní salon nabízí dárkové poukazy na celkové masáže, masáž chodidel, olejové masáže, masáž hlavy a obličeje a další typy masáží, a také možnost objednávky thajské masáže k Vám domů. Kompletní nabídku thajských masáží naleznete na našich webových stránkách www.goldenkinnaree.cz.

Načítání trvalo 0.0710 sekund.