+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Studio Thajských Masáží T

Klíčová slova: thajské masáže, thajská masáž, tradiční thajské

E-mail: thaifit222@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2010

Popis: Vyzkoušejte tradiční thajské masáže a reflexní masáže chodidel a prožijte tak příjemné chvíle relaxace pro tělo i duši ve studiích Thai Fit. V nabídce je dále olejová, čokoládová, peelingová, bylinná a masáž lávovými kameny. Jako dárek lze zakoupit dárkový poukaz, kosmetiku či využít saunu.

Web: www.thaifit.cz

Další související informace

Thajské masáže - Whiteman

thajské masáže, thajská masáž, Whiteman Therapy – Certifikované tradiční thajské masáže terapie NUAD BO RARN formou home service prováděné převážně v Praze, v Českých Budějovicích a okolí, s individuálním přístupem ke klientovi. Meridiánové - senové thajské masáže zaměřené na nejčastější zdravotní potíže.

Thajské masáže Praha

thajské masáže, thajské masáže Praha – Thajské masáže Praha - Golden Kinnaree. Tradiční thajská masáž v Praze prováděná rodilými thajskými masérkami. Masážní salon nabízí dárkové poukazy na celkové masáže, masáž chodidel, olejové masáže, masáž hlavy a obličeje a další typy masáží, a také možnost objednávky thajské masáže k Vám domů. Kompletní nabídku thajských masáží naleznete na našich webových stránkách www.goldenkinnaree.cz.

Masáže Frýdek

masáže, lymfatická masáž, masáž, baby masáž, baňko – Masáže pro vaše zdraví a pohodu. Nabízím sportovní kondiční masáže, lymfatické masáže, baňkování, baby masáže a další typy masáží, které jsou určeny pro odpočinek a relaxaci vašeho těla. Pojďte se odreagovat.

Načítání trvalo 0.0820 sekund.