+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Svatební video, svatební

Klíčová slova: svatební video, svatební fotky, svatební dokumenta

E-mail: petrfigura@hotmail.com

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2009

Popis: Firma Kníže & Junek poskytuje služby v oblasti foto a video. Nabízíme svatební video, svatební fotky a dokumentace svatebního dne. Samozřejmostí je špičková technika, vysoce osobní přístup a přívětivé ceny.

Web: www.knizevideo.cz

Další související informace

hostinec U českého lva

svatební hostiny, smuteční hostiny – Stylový hostinec U českého lva se nachází v obci Opočnice blízko lázeňského města Poděbrady.Ideální pro rodinné oslavy, firemní večírky, svatební hostiny, smuteční hostiny, narozeninové párty, zahradní slavnosti a dětské oslavy.Sál i venkovní posezení.

Foto video služby

svatební video, svatební fotograf, – EuroFotoStudio zajišťuje kompletní foto video služby. Pro firmy i jednotlivce zhotovíme portrétní foto, svatební fotografie a video, fotobooky, setkarty, produktové fotografie, reklamní fotografie. Fotografujeme a natáčíme akce, plesy, módu, golf.

Designea grafika Praha

corporate identity, vizitky, svatební oznámení – Designea je grafické studio, které Vám zpracuje návrhy nejrůznějších druhů materiálů (vizitky, svatební oznámení, tiskoviny)jednotný vizuální styl firmy nebo např. bannery. Grafický návrh Vám zpracujeme přesně dle Vašich potřeb.

Načítání trvalo 0.1054 sekund.