+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Svatební video, svatební

Klíčová slova: svatební video, svatební fotky, svatební dokumenta

E-mail: petrfigura@hotmail.com

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2009

Popis: Firma Kníže & Junek poskytuje služby v oblasti foto a video. Nabízíme svatební video, svatební fotky a dokumentace svatebního dne. Samozřejmostí je špičková technika, vysoce osobní přístup a přívětivé ceny.

Web: www.knizevideo.cz

Další související informace

Reportážní fotografie

svatební foto,svatební fotoalbum,svatební fotky – Fotografie a fotografické služby. Svatební fotografie, reportážní fotografie, maturitní plesy a produktová fotografie. Videoslužby a prezentace. Digitální retuše, posprodukce a grafika. Je mnoho akcí, které si můžete vyfotografovat sami, ale ne vždy jsou zkušenosti dostačující.

Svatební foto a video Kam

svatba, svatby, svatební foto, svatební video, – Natáčení, střih a fotografie od profesionálů. To vše u nás ! Kameraman.cz. nabízíme služby pro firmy, reklamní agentury, pro isntituce a organizace a svatební servis. Natáčení, střih a fotografie od profesionálů. To vše u nás ! Kameraman.cz

Svatební video

svatební video, kameraman, svatba – Svatební video Kvalitní obraz, čistý zvuk, profi střih, dobrá kompozice. To vše zachytí atmosféru vašeho svatebního dne. Natáčíme SD tak HD formátu. Originální nápady. Rádi se přispůsobíme vaším představám.

Načítání trvalo 0.0909 sekund.