+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Svatební video, svatební

Klíčová slova: svatební video, svatební fotky, svatební dokumenta

E-mail: petrfigura@hotmail.com

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2009

Popis: Firma Kníže & Junek poskytuje služby v oblasti foto a video. Nabízíme svatební video, svatební fotky a dokumentace svatebního dne. Samozřejmostí je špičková technika, vysoce osobní přístup a přívětivé ceny.

Web: www.knizevideo.cz

Další související informace

ISMY STUDIO - svatební sl

svatba, svatební foto, svatební video, svatební vů – ISMY STUDIO se specializuje na svatební foto, svatební video a pronájem svatebních vozů, včetně bílé limuzíny. Originálním přístupem našich fotografů vytváříme unikátní svatební foto, stylem odlišné od konkurence. Svatbu fotí vždy dva fotografové. Do ČR jsme přivedli nejenom nový styl práce se svatebčany a způsob, jak fotografovat svatbu, ale i novinky, jako je předsvatební foto.

Svatební video

svatební video, kameraman, svatba – Svatební video Kvalitní obraz, čistý zvuk, profi střih, dobrá kompozice. To vše zachytí atmosféru vašeho svatebního dne. Natáčíme SD tak HD formátu. Originální nápady. Rádi se přispůsobíme vaším představám.

Svatební dary

svatební dary, svatební dar,svatební kytice – Svatební den je významný nejen pro hlavní aktéry – nevěstu a ženicha, ale i pro pozvané hosty. Přijmutí svatebního oznámení je sice radostnou událostí, ale přináší i starosti jaký svatební darSvatební den je významný nejen pro hlavní aktéry – nevěstu a ženicha, ale i pro pozvané hosty. Přijmutí svatebního oznámení je sice radostnou událostí, ale přináší i starosti jaký svatební dar budoucím novomanželům koupit, abychom je potěšili a současně byl pro užitečný.

Načítání trvalo 0.0693 sekund.