+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SvetPejsku.cz

Klíčová slova: psi, kočky, fenky, kočka, pes

E-mail: reklama@hyperinzerce.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2009

Popis: Svět pejsků je portál, určený pro všechny majitele a milovníky psů. Původně jsme ho plánovali jen jako jakousi encyklopedii psích plemen, napojenou na inzertní portál Hyperinzerce.cz. Zde se totiž velmi rozmohl prodej, ale i dárcovství pejsků a štěňat a tak vznikla potřeba inzerci psů nějak rozdělit (ideálně podle plemen) a poskytnout o nich uživatelům základní informace.

Web: www.svetpejsku.cz

Další související informace

Psí web

psi, psy, web, informace, casopis – Online časopis pro chovatele psů. Čtenáři přiblíží plemena psů, jejich nemoci, výživu a krmiva pro psy a informuje o novinkách a zajímavostech v psím světě. Online časopis pro chovatele psů. Čtenáři přiblíží plemena psů, jejich nemoci, výživu a krmiva pro psy a informuje o novinkách a zajímavostech v psím světě.

Shih-Tzu

Shih-Tzu, pes, výchova, historie – Shih-Tzu je pes přítulné a laskavé povahy, ale také s určitou dávkou hrdosti a sebevědomí. Svým nevelikým vzrůstem není náročný na zabydlení, bez problémů může být držen prakticky v každém bytě. Plemeno Shih-Tzu patří do skupiny společenských psů, je to veselý malý pes, který se rád účastní všeho, co je zajímavé. Svého pána dokáže nadevše milovat, ale ne vždy uposlechne na slovo, je přátelský, pozorný a nezávislý, často jeho sebevědomí přechází ve tvrdohlavost a jako správný zástupce svého plemene je nepodplatitelný. Shih-Tzu je atraktivní pes se zajímavou historií, která dokáže dozajista zaujmout. Má dlouhou, po stranách splývající srst, která vyžaduje pravidelnou a intenzivní péči. Proto je potřeba, aby chovatel věnoval svému mazlíčkovi nejen určité finanční výlohy, ale především svou trpělivost a čas.Úprava srsti u plemene Shih-Tzu totiž patří prakticky ke každodennímu životu. Chovatelská činnost je sice velice krásná, ale i náročná práce, která vyžaduje mnoho času a obětavosti. Jak všichni víme a se svými pejsky prožíváme, je to činnost, při které hraje největší roli vztah mezi člověkem a psem

MRAJA

Barzoj, rusky chrt, pes – Môj chov je trochu netradičný. Svoju chovateľskú stanicu zameranú predovšetkým na chov ruských chrtov, som postavila na nechcených a odvrhnutých jedincoch. A tak sa roku 2003 ku mne dostal nechcený 3,5 ročný Quincy z Palatinu Moravia (dnes moju svorku rozveseluje jeho dcéra Calinka Zwezda Hornada). V roku 2004 som sa pokúsila vrátiť "svetlo do života" dvom 6-ročným zúboženým barzojom, sučke Galke Sanive a psovi Atamán Grisa (súčasťou našej svorky je aj jeho syn Amuri-Pajkos Etalon). Neskôr v roku 2006 som si priniesla vo veľmi zlom psychickom stave 2,5-ročnú Amuri-Pajkos Desszert (jej matka sa stala matkou môjho prvého vrhu barzojov). Život s týmito barzojmi ma naučil oveľa viac porozumieť plemenu, a tak som sa pustila do vlastného chovu. Cieľom môjho chovu je v prvom rade zachovanie povahy barzoja, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou plemena. Samozrejmosťou je vynikajúci zdravotný stav a exteriér čo najviac sa približujúci k dokonalosti.

Načítání trvalo 0.0711 sekund.