+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Švýcarský salašnický pes

Klíčová slova: štěňata, švýcarský salašnický pes, Lucky Swiss

E-mail: mikra@tiscali.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. z??? 2008

Popis: Lucky Swiss - chovná stanice velkých švýcarských salašnických psů - fotogalerie - nabídka štěňat - šampioni Alyssa a Karon - vyrovnané plemeno se silně zakořeněným teritoriálním pudem, tzn. NEUTÍKÁ, pouze se zdržuje na svém panství - vynikající hlídač!!!

Web: www.luckyswiss.com

Další související informace

Pina, pianina, klavíry Ja

Pianina, klavíry, piano, Hudební nástroje, hudba. – DRNEK PIANA – prodej, výkup, pronájem pianin a klavírů. Prodej - pronájem nových i starších pian, pianin, klavírů po generální opravě + kompletní servis služeb. Opravy, výkup, ladění, čištění, stěhování a přeprava, poradenství, odborné posouzení kvality a odhad ceny nástroje i po telefonu. Ladíme, opravujeme a vykupujeme - Petrof, Yamaha Forster, Scholze, Rosler, Weinbach, Steinwai, Blüthner, Steinweg, Kawai. Doprava po celé ČR. Nabízíme servis a půjčovnu.

Šmoulata

děti, pro děti, maminky, pro maminky, říkanky – Šmoulata - blog pro děti a mrňata. Články ze světa těhotenství a porodu, mateřství,informace o novinkách na trhu, inspirativní recepty a soutěže o zajímavé ceny. Písničky, pohádky a říkanky pro nejmenší.

Seriály online

seriály, seriál, seriály online ke shlédnutí – Naše stránky jsme založili především proto, aby jste nemuseli stahovat z internetu své oblíbené seriály, ale mohli jste je pohodlně a hlavně bez čekání sledovat online. Stále se snažíme přidávat nové seriály online ke shlédnutí, abychom měli pokud možno co nejširší základnu stálých a hlavně spokojených návštěvníků.

Načítání trvalo 0.0715 sekund.