+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Switchbowling

Klíčová slova: bowling,bowlingové stroje,servis bowlingu

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervence 2012

Popis: Společnost B.M.A.S. Opava s.r.o. se specializuje na prodej, montáž a modernizaci bowlingových zařízení a jejich příslušenství. Jsme výhradním distributorem Švýcarské firmy Switch Entertainment S.A., pro celou Českou a Slovenskou republiku. Produkty firmy Switch jsou vyráběny v Itálii - speciální kolekci navrhuje Pinin Farina - designer firmy Ferrari. Firma Switch je držitelem certifikátu - ISO 9001:2008. Pokud nás budete kontaktovat, připravíme Vám speciální nabídku na míru

Web: switchbowling.cz

Další související informace

Bowling Ostrava

bowling, restaurace, rauty, menu – Stylová sportovní restaurace a bowling. 4-dráhový provázkový bowling s UV provedením a score systémem firmy Steltronic. Povrch drah je vybaven GLOWE efektem. Délka bowlingové dráhy je 16,20m. Prostor bowlingu je klimatizován. Online rezervace.

Bowlingové centrum Krnov

Bowling,bezbariérový přístup,šipky,firemní akce – Nově otevřené Bowlingové centrum se 4 bezšňůrovými drahami-nejnovější technologií fy Brunswick.Otevřeno 9.4.2010.Šipky,půjčovna kol,fotbálky a další spol.hry. Pořádání firemních akcí, oslav, venkovní posezení.Bezbariérový přístup!

Vánoce

Vánoce, cukroví, dárky, dekorace, recepty, trhy – Hledáte zajímavé informace o Vánocích? Chcete najít velkou hromadu receptů pohromadě? Podívejte se k nám. Kromě toho naleznete tipy na dárky, zvyky a data vánočních trhů ve velkých městech. K tomu i mnoho dalšího.

Načítání trvalo 0.0584 sekund.