+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Switchbowling

Klíčová slova: bowling,bowlingové stroje,servis bowlingu

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervence 2012

Popis: Společnost B.M.A.S. Opava s.r.o. se specializuje na prodej, montáž a modernizaci bowlingových zařízení a jejich příslušenství. Jsme výhradním distributorem Švýcarské firmy Switch Entertainment S.A., pro celou Českou a Slovenskou republiku. Produkty firmy Switch jsou vyráběny v Itálii - speciální kolekci navrhuje Pinin Farina - designer firmy Ferrari. Firma Switch je držitelem certifikátu - ISO 9001:2008. Pokud nás budete kontaktovat, připravíme Vám speciální nabídku na míru

Web: switchbowling.cz

Další související informace

Salsa kurzy Praha

Salsa,Bachata,Zouk a Samba de gafieira,bachatango – Z latino tanců se stal horký magnet, který neustále láká další nadšence. Tyto tance si získaly obrovskou sledovanost. Přidejte se ke stovkám tančících v rytmu Salsy, Bachaty, Zouku a Samby de gafieiry i v roce 2011. Latino tancování je hitem ve světě. Buďte součástí historie. Tuto show sleduje celý svět.

Bowling centrum

bowling,eshop,liga,mezifiremní liga,restaurace,kop – Bowling centrum Kopřivnice - to jsou 4 bowlingové dráhy, stolní fotbal, šipky a také restaurace s velkoplošnou projekcí, venkovní posezení, dětské hřiště, bohatý výběr z jídel a nápojů. Bowling centrum eshop vám nabízí možnost si zakoupit své vlastní bowlingové boty, koule, tašky a doplňky. Také vybavení pro bowlingové centra.

Načítání trvalo 0.0592 sekund.