+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

T.O. KOZLANSKÝ POTOK

Klíčová slova: trampská osada, Kozlany, Dalešická přehrada

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervna 2010

Popis: Trampská osada založená u Dalešické přehrady v Kozlanech na potoku v roce 2009, zakládající členové kteří se zúčastnili byli, alibaba(sheriff), george, buri, rambo(usek), emča. Kamarádi z T.O. Colorado nám přijeli zahrát, moc děkujeme za podporu, byli jste úžasní...

Web: www.tokozlanskypotok.estranky.cz

Další související informace

Hotel Annahof v Domašově

Hotel Annahof,ubytování v Domašově – Hotel Annahof se nachází v přírodní rezervací Bílý potok, je vybaven moderními pokoji s bezplatným Wi-Fi.Každý pokoj má moderní zařízení, mezi něž patří TV a psací stůl. Všechny pokoje mají koupelnu s veškerým komfortem.V jeho restauraci jsou podávány místní speciality. Má sezónní terasu.Hotelový bar Annahof je otevřen denně a nabízí různé aperitivy a teplé nápoje. V létě mohou hosté relaxovat s drinkem na terase.Parkování zdarma.Oblast okolo hotelu nabízí možnosti turistiky a cykloturistiky.

Hotel Eduard v Bělé pod Pradědem

Hotel Eduard ,ubytování v Bělé pod – Hotel Eduard se nachází v ekologicky chráněné krajinné oblasti hrubého Jeseníku, přímo v srdci horského střediska Bělá pod Pradědem,Hotel Eduard nabízí ubytovací služby evropského standardu s celkovou kapacitou 90 míst, která je rozdělena na dvou až šesti lůžkové, vkusně zařízené pokoje ve dvou kategoriích. Pokoje typu A mají vlastní sociální zařízení, pokoje B mají sociální zařízení společné. Vybavení pokojů včetně WC a sprch je na velmi dobré úrovni a odpovídá standardu ***.Cena za pokoj včetně snídaně.

Načítání trvalo 0.0553 sekund.