+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tandemový seskok padákem

Klíčová slova: skok padákem, seskok s padákem, tandemový seskok,

E-mail: inerweb@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. z??? 2012

Popis: Tandemový seskok padákem pro vás. Užijte si adrenalinový zážitek volného pádu ze 4000m. Unikátny zážitek na který se nezapomíná. Super garance nejnižší ceny. Možnost foto a video dokumentáce. Unikátny zážitek.

Web: seskok-padakem.meu.zoznam.sk/

Další související informace

Tandemové seskoky paraško

Tandemové seskoky, v Praze, tandemový seskok – Paraškola Impact Praha nabízí tandemové seskoky, seskoky padákem Falcon, kurzy parašutismu, samostatné seskoky padákem pro jednotlivce i skupiny. Výcvik AFF volným pádem, seskok padákem na automatické otevření, IAFF. Vyhlídkový let. Dárkové poukazy.

Mistrovství evropy

parašutismus, seskoky padákem, tandemový seskok – Od 31. srpna do 5. září 2009 se konalo v Prostějově Mezinárodní mistrovství Evropy a Světový pohár v parašutismu. Sešlo se zde téměř 300 parašutistů ze 20 zemí světa.Od 31. srpna do 5. září 2009 se konalo v Prostějově Mezinárodní mistrovství Evropy a Světový pohár v parašutismu. Sešlo se zde téměř 300 parašutistů ze 20 zemí světa.

Tandemové seskoky padákem

tandem, tandemový seskok Kolín, tandemový seskok K – Současné moderní pojetí života každého z nás nenabízí příliš mnoho volného času, jelikož člověk je neustále zaměstnán a z práce jako takové se uvolní poměrně málo. Současné moderní pojetí života každého z nás nenabízí příliš mnoho volného času, jelikož člověk je neustále zaměstnán a z práce jako takové se uvolní poměrně málo.

Načítání trvalo 0.0679 sekund.