+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tarot Online Věštírna

Klíčová slova: tarot, online, zdarma, věštírna, výklad

E-mail: info@kartytarot.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. prosince 2011

Popis: Online výklad tarotových karet z věštírny od Anežky.

Web: www.kartytarot.cz

Další související informace

IQ Test zdarma i s vysled

iq, test, zdarma, vysledkem, vysledky – Tento on-line IQ test je inspirován jedním z nejlepších testů inteligence. Měří především inteligenci vrozenou a výsledný IQ (inteligenční kvocient, číslo) je jen málo ovlivněn schopnostmi a dovednostmi.

Teorie velkého třesku

teorie velkého třesku, online, zdarma, sex – Americký sitcom, který přinesl svěží vítr do tématu soužití geeků a nerdů s "normálními" lidmi. Po vzoru například první sezóny IT Crowd přivádí duo tvůrců Chuck Lore a Bill Prady na jedné straně Leonarda, Sheldona a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich novou sousedku, do bytů naproti sobě ve čtvrtém patře jednoho domu v Los Angeles.

Kartařka Sandra

výklad karet,věštění,vyložit karty,kartářka,tarot – Jsem profesionální kartářka a věštkyně SANDRA. Pracuji s kyvadlem a věšteckou koulí.Vykládám z tarotových karet:Tarot,Tarot snů,Lenormand karty,karty Magic i Osho Zen Tarot. Dle Vašeho datumu narození Vám vypočítám i numerologii a určím i astrologii. Více se dozvíte na mém webu: www.sandra-kartarka.webnode.cz

Načítání trvalo 0.1045 sekund.