+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tarot Online Věštírna

Klíčová slova: tarot, online, zdarma, věštírna, výklad

E-mail: info@kartytarot.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. prosince 2011

Popis: Online výklad tarotových karet z věštírny od Anežky.

Web: www.kartytarot.cz

Další související informace

Java hry zdarma

java, hry, zdarma, stažení, mp3, tapety, témata – Java hry ke stažení zdarma, Tapety, témata a vše pro mobilní telefony ke stažení zadarmo. Stáhněte si zdarma libovolnou java hru, mp3, video, tapetu, téma nebo cokoli tu najdete pro váš mobil. Pro každý telefon máme něco.

IQ Test zdarma i s vysled

iq, test, zdarma, vysledkem, vysledky – Tento on-line IQ test je inspirován jedním z nejlepších testů inteligence. Měří především inteligenci vrozenou a výsledný IQ (inteligenční kvocient, číslo) je jen málo ovlivněn schopnostmi a dovednostmi.

Talnet

rozvoj, vzdělávání, nadaní, talentovaní, online – Talnet je projekt pro zvídavou a nadanou mládež let se zájmem o přírodní a technické vědy i pro jejich učitele z celé České republiky. Doporučený věk studentů je od 13 do 19 účast mladších dětí je možná po konzultaci Talnet nabízí vzdělávací, badatelské a komunikační aktivity z různých oborů fyziky, matematiky, chemie, biologie, geografie a technických disciplín šité na míru zvídavým. Talnet přispívá k zahájení úspěšné studijní a profesní kariéry

Načítání trvalo 0.2246 sekund.