+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tarvisio

Klíčová slova: cestovní kancelář, lyžování Itálie, lyžování Alpy

E-mail: forlinetour@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. prosince 2011

Popis: Naše cestovní kancelář nabízí lyžování v Itálii. Jedná se o pobyty v malebném městečku Tarvisio v italských alpách. Tarvisio je pro české turisty nejbližší italské lyžařské centrum, které nabízí 32 km sjezdových tratí. Součástí dalších služeb areálu je snowpark, sáňkařská dráha nebo lyžařská škola.

Web: www.tarvisio.cz/

Další související informace

Lyžování na Slovensku

Lyžování na Slovensku, lyžování Slovensko – Pokud váháte, kam v zimě vyrazit na dovolenou, Slovensko pro vás bude dobrá volba! Slovensko nabízí přes tisíc lanovek a vleků, které nabízejí přímo ideální podmínky nejen pro lyžování, ale také pro snowboarding. Nejnavštěvovanějšími pohořími jsou Vysoké a Nízké Tatry a také Malá a Velká Fatra.

CK KONTAKT - hory, moře

lyžování Alpy Itálie Rakousko Švýcarsko – CK KONTAKT - lyžařské zájezdy do Itálie, Rakouska a Švýcarska. Prodloužené víkendy. Autobusem i autem. Alpy po celý rok,turistika. Maďarské lázně. Slovinsko. Pobytové zájezdy Chorvatsko, Itálie za skvělé ceny.

Lyžování Itálie, Francie

lyžování ve Francii, lyžování Itálie – Jsme cestovní kancelář zaměřená na lyžování v Itálii, lyžování v Rakousku a lyžování ve Francii. V nabídce naší cestovní kanceláře naleznete oblíbená střediska lyžování Itálie Sestriere, Pragelato a Vialattea.

Načítání trvalo 3.3791 sekund.