+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tarvisio

Klíčová slova: cestovní kancelář, lyžování Itálie, lyžování Alpy

E-mail: forlinetour@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. prosince 2011

Popis: Naše cestovní kancelář nabízí lyžování v Itálii. Jedná se o pobyty v malebném městečku Tarvisio v italských alpách. Tarvisio je pro české turisty nejbližší italské lyžařské centrum, které nabízí 32 km sjezdových tratí. Součástí dalších služeb areálu je snowpark, sáňkařská dráha nebo lyžařská škola.

Web: www.tarvisio.cz/

Další související informace

Lyžování v Alpách

lyžování v alpách – Lyžování v Alpách v perfektních horských střediscích Rakouska, Itálie, Francie a Švýcarska. Každá země je trochu jiná a nabízí služby různého typu v různých cenových relacích a různými službami, všechny mají, ale pro lyžování to nejdůležitější perfektně upravené svahy s dostatkem sněhu.

Cestovní kancelář NOMÁD

cestovní kancelář NOMÁD, cestovní kancelář, cykli – Cestovní kancelář NOMÁD Žďár nad Sázavou nabízí zájezdy do více než 100 zemí světa. Poznávací zájezdy, exotika, turistika, cykloturistika, sport. Zajistíme dovolenou či kongres na klíč. USA, Mexiko, Indie, Japonsko.

Lyžování v Rakousku

lyžování v rakousku, ubytování Rakousko – Stránky věnované lyžování v Rakousku, výběru těch nejlepších nabídek lyžování v Alpách ve střediscích Bad Kleinkirchheim, Saalbach-Hinterglem leogang a ledovec Kaprun, Horní Rakousko, Tomatal, Korutany a Salzburgerland. Lyžování v rakouských alpách je teoretickou zárukou sněhové nadílky, upravenosti sjezdovek a vysoké přepravní kapacity lanovek.

Načítání trvalo 0.0634 sekund.