+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Těhotenská móda - Tveret

Klíčová slova: Těhotenská móda, těhotenské oblečení, tveret

E-mail: info@tveret.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. dubna 2009

Popis: V obchodech Tveret-Krásná maminka v Praze, Brně, Pardubicích a Liberci nabízíme těhotenské a kojící podprsenky z programu Anita Maternity a atraktivní těhotenské oblečení podle originálních návrhů mladé návrhářky.

Web: www.tveret.cz

Další související informace

Těhotenské oblečení

Těhotenská móda, těhotenské oblečení – Internetový prodej těhotenské módy, těhotenského oblečení, těhotenské kalhoty, šaty, halenky, blůzky, zahradničky, svatební šaty. Dále prodej dětského zboží, kočárků, kočárky pro panenky a další dětské potřeby.

Značková móda

značková móda, oblečení, obuv – Na našich stránkách naleznete odkazy a základní informace na oděvní a módní vybrané značky působící na trhu v ČR. Naleznete zde značky jako Zara, New Yorker, Mango, Reserved, Humanic a mnoho dalších.

Těhotenské oblečení, móda

těhotenská móda, těhotenské oblečení – Velmi moderní těhotenská sukně ve stylu „baňka“. Nasbíraný materiál působí, že sukně je velmi lehká a vzdušná. V pase je sukně ukončená dlouhou „tubou“, která umožňuje regulovat nasbírání sukně a měnit délku sukně. Díky zajímavé ale univerzální barvy a střihu, je vhodná na jakoukoli příležitost.

Načítání trvalo 2.8517 sekund.