+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Texas Holdem hezky česky

Klíčová slova: Poker, Texas Holdem,

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2008

Popis: Stránky pro začínající hráče pokeru, kteří neumí anglicky. Registrace do heren, stažení pomocného software, podpora heren v českém jazyce. Pravidla, články o taktice a strategii. Možnost přivýdělku...

Web: thp.wbs.cz

Další související informace

Poker Portal

Online, Poker, Portal, Rakeback – Najväčší československý pokrový portál s recenziami pokrových herní, privátnymi akciami, pravidelným spravodajstvom a aktívnym fórom.Najväčší československý pokrový portál s recenziami pokrových herní, privátnymi akciami, pravidelným spravodajstvom a aktívnym fórom.

Apartmány Mikulov

Mikulov, ubytování, apartmán, levné ubytování – U nás v apartmánech Aiki prožijete příjemně strávený pobyt a pohodovou dovolenou. Nabízíme moderně vybavené apartmány s možností přistýlek, apartmány s terasou. Posezení na zahradě až pro 12 osob. Wifi připojení a TV.

Poker Tip - učíme poker

texas holdem, omaha poker – PokerTip se zaměřuje na strategie texas holdem a omaha poker. Přinášíme kvízy poker situací, poker školu - 42 lekcí, soukromé FreeRolly a poker videa česky.PokerTip je moderní web zaměřený na začínající, ale i pokročilé hráče pokeru.

Načítání trvalo 2.3347 sekund.