+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Transforamce lidstva 2012

Klíčová slova: 2012, ayahuasca, DMT, DNA, dokument, hypothalamus

E-mail: admin@transformace.org

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2012

Popis: Obecná pravda, ta která je nám předkládána odmalička, je totiž tak zkreslena, že nám nezbývá, než se zbavit všech těch definic a začít odzačátku. Začněte teď a tady. Dozvíte se o sobě samotných, o životě ve vesmíru a jiná tajemství.

Web: transforamce.org

Další související informace

ct1

ct1 – Web ct1-cz.info se zabyva historii a vznikem Ceske televize,tematickym rozdelenim kanalu CT. Take zde najdete popis nekolika poradu Ceske televize a rozsahlou fotogalerii. Kazdy clanek je mozne komentovat a diskutovat s ostatnimi navstevniky.

Vánoce

Vánoce, cukroví, dárky, dekorace, recepty, trhy – Hledáte zajímavé informace o Vánocích? Chcete najít velkou hromadu receptů pohromadě? Podívejte se k nám. Kromě toho naleznete tipy na dárky, zvyky a data vánočních trhů ve velkých městech. K tomu i mnoho dalšího.

Gastronomie typ

recept, recepty, vaření, foodblog, kuchařka – http://gastronomie-typ.blogspot.comBlog věnovaný vaření, neboli přesněji receptům z kuchyní celého světa. Ale většina receptů je věnovaná našemu středoevropskému regionu a tomu jak vařili naši mlsní prapředkové.

Načítání trvalo 0.0758 sekund.