+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TrueCombat:Elite :: CZ/SK

Klíčová slova: akční, FPS, hře, návody, zcela, zdarma

E-mail: daishisk.search@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. dubna 2008

Popis: Vše o akční FPS hře TrueCombat:Elite. Download, mapy, návody, diskuzní fórum. Tato hra je zcela zdarma - je to mod hry Wolfenstein: Enemy Territory. Suma sumárům, výborná 3D taktická akce, která potěší každého milovníka reálných zbraní!

Web: tce-czsk.net/

Další související informace

Slovenčiny - počítačové h

překlady, češtiny, slovenštiny, návody, download, – Herní web plný novinek a downloadu. Přečtěte si recenze, stáhněte překlad do hry, nebo zajímavé demo. Nechybí DVD obaly nebo návody a cheaty do her. Nezapomínáme na konzolové platformy a IT technologie

Všechnavidea.cz

video, sranda, portál, hry, zdarma, filmy, seriály – Všechnavidea.cz - Nový video portál Tento portál je zaměřen na pobavení. Aktualizován je denně a je zde i několik adminů, kteří přidávají videa každý den. Kategorie videí na našem serveru - Sranda, Hudba, Auto-moto, Hry, Technologie, Mix (všechno ostatní) Na tomto serveru se za nic neplatí, stačí se jen usadit a užívat videa.

Teorie velkého třesku

teorie velkého třesku, online, zdarma, sex – Americký sitcom, který přinesl svěží vítr do tématu soužití geeků a nerdů s "normálními" lidmi. Po vzoru například první sezóny IT Crowd přivádí duo tvůrců Chuck Lore a Bill Prady na jedné straně Leonarda, Sheldona a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich novou sousedku, do bytů naproti sobě ve čtvrtém patře jednoho domu v Los Angeles.

Načítání trvalo 0.0847 sekund.