+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Turistické známky

Klíčová slova: turisticke znamky

E-mail: seo@mengler.eu

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2009

Popis: Turistické známky jsou kulaté, dřevěné, vypalované plakety, které jsou potvrzením, že jsme dané turistické místo navštívili a zároveň nám turistická známka může sloužit jako suvenýr. Turistické známky jsou v posledních letech velmi populární.

Web: www.turisticke-znamky.net

Další související informace

Gravírování - Zámečnictví

gravírování, dveřní štítky, klíčenky, psí známky – V našem strojovém parku se nachází gravírovací stroj, pomocí něhož jsme schopni rýt do různých materiálů (mosazi, hliníku, plastu a další) pomocí frézy. Text či obrázek poté vybarvujeme dvousložkovou barvou dle přání zákazníka. Frézu lze také nahradit diamantovým hrotem, kterým je možno rýt velmi jemné texty a obrázky do jakéhokoli předmětu, který si zákazník sám přinese, nebo který je v naší nabídce. (nerez, mosaz, zlato, stříbro, eloxovaný hliník, plast). Dále používáme laserový stroj LS 100, který umožňuje značit materiály jako je dřevo, plexisklo, plast, papír, kůže, eloxovaný hliník a pomocí speciálního přípravku lze značit i některé kovy). Pomocí tohoto laseru je možné některé materiály vyřezávat do různých tvarů, lze vyřezat písmena, obrázky.

Navigácie online

navigácie, gps, mapy, cestné, mobilné, turistické – Navigacieonline.sk je špecializovaný internetový obchod, ktorý ponúka navigácie najznámejších výrobcov za najlepšie ceny. Internetový obchod navigacieonline.sk je členom skupiny CREAS eshop centrum. Firma CREAS s.r.o. je dynamická slovenská spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Na základe našich dlhoročných skúseností sme sa rozhodli založiť internetový obchod, ktorý spája najnovšie technológie elektronického obchodu a jednoduchosť klasického nákupu. Dôraz kladieme na spokojnosť našich klientov. Ponúkame navigácie najznámejších výrobcov za najlepšie ceny. Navigácie všetkých typov - cestné, mobilné, turistické, športové, rybárske, námorné, mapy a ostatné príslušenstvo

Načítání trvalo 0.0701 sekund.