+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Turistické známky

Klíčová slova: turisticke znamky

E-mail: seo@mengler.eu

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2009

Popis: Turistické známky jsou kulaté, dřevěné, vypalované plakety, které jsou potvrzením, že jsme dané turistické místo navštívili a zároveň nám turistická známka může sloužit jako suvenýr. Turistické známky jsou v posledních letech velmi populární.

Web: www.turisticke-znamky.net

Další související informace

Informace o Chorvatsku

Dovolená, cestování, zájezdy, turistické informace – Určeno turistům , cestovatelům, vodákům , cesťákům , vandrákům a vůbec každému , kdo potřebuje turistické informace o Chorvatsku . Poskytujeme informace o ubytování v Chorvatsku a dále mnoho zajimavostí ohledně přírodních podmínek a vyjímečných živočichů žíjících na území Chorvatska a z okolních oblastí . Můžete zde nalézt informace o nákupních centrech , ubytování , oslavách a mnoha dalších Chorvatských kuryozit . Naleznete spoustu užitečných informací , které Vám pozitivně přispějí k vytvoření vlastního názoru na Chorvatskou kulturu .

Informace o Tunisku

dovolená, cestování, zájezdy, turistické informace – Určeno turistům , cestovatelům, vodákům , cesťákům , vandrákům a vůbec každému , kdo potřebuje turistické informace o Tunisku . Poskytujeme informace o ubytování v Tunisku a dále mnoho zajimavostí ohledně přírodních podmínek a vyjímečných živočichů žíjících na území Turecka a z okolních oblastí . Můžete zde nalézt informace o nákupních centrech , ubytování , oslavách a mnoha dalších Tuniských kuryozit . Naleznete spoustu užitečných informací , které Vám pozitivně přispějí k vytvoření vlastního názoru na Tuniskou kulturu .

Ostrov Niue

Ostrov Niue, turistické informace, dovolená na Niu – Aktuální turistické informace o ostrově Niue, který se nachází v tichomoří. Nádherný tropický ráj Niue a možnosti dovolené na něm. Praktické informace o cestování, ubytování či počasí na našem cestovatelském portále Turistikon.

Načítání trvalo 1.7004 sekund.