+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ubytování Český Krumlov

Klíčová slova: ubytování, Český Krumlov, romantika

E-mail: dusek@inizio.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2013

Popis: Pension „U Pivovaru“ vám nabízí příjemné ubytování v Českém Krumlově. Pension je hotelového typu a je situován v historickém centru Českého Krumlova, v blízkosti hlavní zámecké brány. Nejen styl a krása našeho pensionu vás lákají do Českého Krumlova.

Web: www.pensionceskykrumlov.cz

Další související informace

Penzion Maštal

ubytování, česká krumlov, jižní čechy, penzion, – Penzion Maštal se nachází v podloubí v horní části náměstí. Tento malý příjemný penzion s výhledem na zámek má kapacitu 10 lůžek. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizí + SAT, internetem a apartmán kuchyňským koutem

Prima restaurace

Prima Restaurace Český Krumlov, restaurace, obědy – Prima Restaurace v Českém Krumlově s nádherným výhledem na zámek Vám nabízí - hotová jídla, minutky, 82 míst k sezení, vlastní parkoviště a bezbariéroví přístup. Jistě také oceníte nové a moderní vybavení restaurace a kuchyně.

Pension Tenis Centrum v Českém Krumlově

penzion, Pension Tenis, Český Krumlov, wi-fi, – Pension Tenis Centrum nabízí zdarma internet Wi-fi v celém pensionu a restauraci. Vlastní parkoviště před pensionem s dostatečnou kapacitou. Možnost objednat masáže přímo v pensionu. Vlastní restaurace s českou kuchyní pro 50 osob, venkovní krytá terasa pro 40 osob, velkoplošná projekce v restauraci. Venkovní bazén se slanou vodou pro hosty pensionu.

Načítání trvalo 0.0694 sekund.