+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ubytování Český Krumlov

Klíčová slova: ubytování, Český Krumlov, romantika

E-mail: dusek@inizio.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2013

Popis: Pension „U Pivovaru“ vám nabízí příjemné ubytování v Českém Krumlově. Pension je hotelového typu a je situován v historickém centru Českého Krumlova, v blízkosti hlavní zámecké brány. Nejen styl a krása našeho pensionu vás lákají do Českého Krumlova.

Web: www.pensionceskykrumlov.cz

Další související informace

Ubytování Český Krumlov

pension český krumlov, český krumlov penzion – Pension Marie nabízí nejen pohodlné ubytování ale i krásné prožití dovolené. Pension (Český Krumlov) je vhodným útočištěm pro veškeré turistické nadšence i lidi toužící po odpočinku. Rodinné apartmá, čtyřlůžkový pokoj a dvoulůžkové pokoje mají status kategorie ***. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, dostupný wi-fi internet a satelitní TV. Nebojte se vzít své mazlíčky s sebou – bude jim zajištěna ta nejlepší péče. Jedno parkovací místo na nedalekém

Svatba na zámku Český Kru

svatba, krumlov, český krumlov, hluboká, svatební – Specializujeme se na pořádání svateb na zámku v Českém Krumlově, na Hluboké a okolí. Můžete mít svatbu i na neobvyklých místech mimo obřadní síň. Uzavřete své manželství na tradičním místě a přesto neobvykle.

CK Shuttle Český Krumlov

český krumlov, hallstatt, shuttle bus – Pravidelný shuttle bus z Hallstattu do Českého Krumlova. Pohodlný, rychlý a jednoduchý způsob cestování. Cena transferu z Hallstattu do Českého Krumlova je 1 100 CZK / osobu a cesta trvá přibližně 3 hodiny. Nabízíme takzvaný door-to-door servis z Hallstattu do Českého Krumlova, což znamená, že Vás vyzvedneme přímo ve Vašem hotelu (nebo jakékoliv jiné adrese uvedené v objednávce) a dovezeme Vás přímo do druhého hotelu (nebo na jakoukoliv adresu) v Českém Krumlově bez jakéhokoliv příplatku. Snažíme se přizpůsobit jízdní řád Vašim potřebám. V objednávkovém formuláři uveďte Váš preferovaný čas odjezdu a budeme Vás informovat, zda je odjezd v tento čas možný, nebo Vám nabídneme co nejbližší možný čas odjezdu. V průběhu jízdy nabízíme nealkoholické nápoje a české pivo zdarma. Platby přijímáme v českých korunách nebo eurech. Potvrdíme-li Vaši objednávku, nezrušíme jí kvůli nízkému počtu cestujících. Díky našemu různorodému vozovému parku jsme schopni přepravit i pouze 2 osoby.

Načítání trvalo 0.0709 sekund.