+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ubytování Špindlerův Mlýn

Klíčová slova: Ubytování v chatě cca 9 km od Špindlerova Mlýna. C

E-mail: lucka.dolezal@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?nora 2013

Popis: Ubytování v chatě cca 9 km od Špindlerova Mlýna. Chata je po celkové rekonstrukci, nabízí ideální podmínky pro rodinnou dovolenou, firemní akce a příjemné posezení s přáteli. Kapacita ubytování je 20 osob. Ubytování v blízkosti Špindlerova Mlýna.

Web: www.chata-strazne.cz

Další související informace

Chorvatsko ubytování v so

chorvatsko ubytování v soukromí,chorvatsko ubytova – Pokud se chistate na dovolenou do chorvatska a sháníte ubytovaní v soukromí v chorvatsku, u nás najdete praktické informace, tipy ohledně ubytovaní v chorvatsku.chorvatsko ubytování v soukromí,chorvatsko ubytovaní,chorvatsko ubytování u moře,chorvatsko ubytování u moře,ubytování chorvatsko 2010,chorvatsko apartmány

Hotel Štikov v Nové Pace

hotel, ubytování, hotel Štikov, ubytování v Nové – Hotel Štikov v Nové Pace se nachází v krásné a klidné krajině na pomezí Českého ráje a Podkrkonoší a svou polohou vybízí hosty k procházkám, cyklistickým vyjížďkám i pěším výletům do překrásné přírody a okolí. Nabízí pohodlné ubytování v 18 jednolůžkových, 18 dvoulůžkových pokojích a 1 třílůžkovém pokoji. Vlastní sociální zařízení, sprcha, WC. Z balkonu 2lůžkových pokojů je výhled na okolní lesy a přírodu. Snídaně, obědy a večeře.

Načítání trvalo 0.0763 sekund.