+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ubytování Špindlerův Mlýn

Klíčová slova: Ubytování v chatě cca 9 km od Špindlerova Mlýna. C

E-mail: lucka.dolezal@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?nora 2013

Popis: Ubytování v chatě cca 9 km od Špindlerova Mlýna. Chata je po celkové rekonstrukci, nabízí ideální podmínky pro rodinnou dovolenou, firemní akce a příjemné posezení s přáteli. Kapacita ubytování je 20 osob. Ubytování v blízkosti Špindlerova Mlýna.

Web: www.chata-strazne.cz

Další související informace

Ubytování v Rakousku

ubytování v Rakousku lyžování turistika – Nabídka ubytování v apartmánu v rakouském Bad Mitterndorfu. Skvělé podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování. Oblast nabízí nepřeberné množství turistických a cyklistických tras pro všechny kategorie od nejmenších až po nejnáročnější.

Autopujčovna Poprad Tatry

autopujčovna poprad tatry ubytovani v soukromi – Autopujčovna Car rent Poprad Tatry nabízi kvalitní služby v oblasti pronájmu osobních automobilu,za standardnich nájomnich a cenovo nejdostupnejších podminek v regiónu Poprad-Tatry.Možnost přistavení vozu,on-line rezervace,aktuálni ceny.Dale nabízime ubytování v soukromí pro 15 osob,jednodenní výlet pro 6 osob + řidič.

Ubytování ve stodůlce

ubytování v soukromí,apartmán,penzion,Třeboň – Ubytování se nachází v blízkosti centra Třeboně a nedaleko rybníka Svět. Objekt byl zkolaudován v červenci 2009. Celková kapacita je 12 osob. Jedná se o samostaný přízemní domek s podkrovím. Na dvorku je možnost grilování. V přízemí se nachází jeden pokoj pro dvě osoby s přistýlkou s celkovou plochou 33m2. Z pokoje je přístupná malá terasa. V podkroví jsou dva pokoje, každý o výměře 25m2. Jeden pokoj je pro 3+1 osob, druhý pokoj je pro 3 osoby.

Načítání trvalo 0.0498 sekund.