+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Účesy pro krátké vlasy

Klíčová slova: Účesy pro krátké vlasy

E-mail: ucesy.kratke@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ledna 2012

Popis: Server ucesyprokratkevlasy.cz nabízí přehled akutálních účesů pro krátké vlasy. Najdete zde trendy ze světa, účesy pro polodlouhé vlasy, pro pány, pro společenské příležitosti či standartní krátké účesy pro jakoukoliv příležitost.

Web: www.ucesyprokratkevlasy.cz/

Další související informace

kadeřnictví SAN

kadeřnictví manikúra účes účesy kadeřnice vlasy – Osobité kadeřnictví a manikúra nabízí stejně osobité a jedinečné služby pro dámy, pány i děti. Samozřejmostí je poradenství s výběrem účesu, barvy ale i péče o vlasy. Prodej profesionální vlasové kosmetiky eva PROFESSIONAL, školení a semináře pro kadeřnice a kadeřníky po celé ČR.

Polodlouhé vlasy

účesy pro polodlouhé vlasy – Účesy pro polodlouhé vlasy patří k těm nejpopulárnějším ve světě módy, proto jsou naše stránky určené všem ženám, které hledají inspiraci jak upravit svoje polodlouhé vlasy. Najdete zde plno fotografií a tipů.

Účesy 2010

moderní účesy, účesy pro krátké vlasy, účesy pro d – Chcete vypadat stejně dobře i v roce 2010? Navštivte blog s velkým množstvím obrázků a fotek nejrůznějších účesů. S výběrem Vám možná pomůžou i fotky celebrit, které nosí vždy ty poslední moderní účesy.

Načítání trvalo 0.0776 sekund.