+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Umělecká skupina UMSKUP

Klíčová slova: divadlo

E-mail: info@umskup.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervence 2010

Popis: Umělecká skupina UMSKUP - hrajeme divadlo a bastlíme! . jistý počet jednotlivců, jednotlivin spojených společnou činností vytvářející slovesná, výtvarná, hudební aj. díla jako specifický esteticky působivý odraz skutečnosti. 2. jistý počet jednotlivců, jednotlivin spojených společnými zvláštními schopnostmi, dovednostmi, obratností. Děkujeme kolegovi Čihákovi z katedry bohemistiky za laskavé zapůjčení slovníku.

Web: www.umskup.cz

Další související informace

Dr. House online

dr house,house,online,shlednuti,zdarma,cesky,seria – Je zde pro Tebe připraven Dr. House online ke shlédnutí zdarma, všechny jeho epizody a díly. Dále stránky Dr. House online ke shlédnutí nabízí také přehled všech hlavních postav ze seriálu a jejich popis a charakteristiku.

forum o květinách

květiny, zahrada – diskuzní forum o květinách všeho druhu. Pokojové květiny, kaktusy, orchideje a to vše na jednom místě diskuzní forum o květinách všeho druhu. Pokojové květiny, kaktusy, orchideje a to vše na jednom místě

Svěř se! Internetová zpovědnice

zpovědnice, internetová zpovědnice, světnice – Máš nějaký problém, který potřebuješ vyřešit? Chceš se svěřit s něčím, co se Ti přihodilo? Máš nějaký příběh, který stojí za to? Pak neváhej a navštiv zpovědnici. Svěř.cz je internetová zpovědnice, ve které se můžeš anonymně svěřit ostatním s tím, co Tě trápí nebo těší. Ostatní mohou Tvé příspěvky komentovat, stejně tak můžeš i Ty psát komentáře k příspěvkům ostatních.

Načítání trvalo 0.0636 sekund.