+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

valašský frgál

Klíčová slova: valašský frgál, valašský koláč, frgál recept

E-mail: qweyd@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2010

Popis: Valašský frgál, ať už známý také pod pojmem stařenčin frgál, valašský koláč, či pecák je tradiční pečivo z Valašska. Na rozdíl od koláčů má frgál obvykle průměr kolem 30cm, váhu 600gramů a je tvořen pouze jedním druhem náplně. Vyrábí se z kynutého těsta uválcovaného do tenkých kruhů a je tvořenéh velmi širokou škálou náplní. Nejznámější je hruškový frgál, borůvkový frgál, makový frgál, tvarohový frgál, povidlový frgál, ale také méně obvyklé nové receptury jahodových či meruňkových frgálů. Všechny tyto valašské koláče zdobí sladká drobenka.

Web: www.qweyd.sweb.cz

Další související informace

Jedlé obrázky

jedlé obrázky, jedlý obrázek, koláč, zákusek – Nabízíme Vám tisk jedlých obrázků na speciální jedlý papír s jedlým inkoustem. Využití je už jen na Vás např. narozeninové dorty, svatební dorty, koláče, vánoční oplatky, jedlé vizitky, pohlednice .... nápadem se meze nekladou!

Stránka pro milovníky oliv

víno, portské víno, paella, paella recept – Velmi dobrou volbou mezi různými pochutinami jsou určitě olivy. Jejich využití je poměrně různorodé a mnohdy bychom ani netušili, co všechno se z oliv vyrábí a čeho všeho mohou být tyto malé plody součástí.

Načítání trvalo 2.9251 sekund.