+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

valašský frgál

Klíčová slova: valašský frgál, valašský koláč, frgál recept

E-mail: qweyd@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2010

Popis: Valašský frgál, ať už známý také pod pojmem stařenčin frgál, valašský koláč, či pecák je tradiční pečivo z Valašska. Na rozdíl od koláčů má frgál obvykle průměr kolem 30cm, váhu 600gramů a je tvořen pouze jedním druhem náplně. Vyrábí se z kynutého těsta uválcovaného do tenkých kruhů a je tvořenéh velmi širokou škálou náplní. Nejznámější je hruškový frgál, borůvkový frgál, makový frgál, tvarohový frgál, povidlový frgál, ale také méně obvyklé nové receptury jahodových či meruňkových frgálů. Všechny tyto valašské koláče zdobí sladká drobenka.

Web: www.qweyd.sweb.cz

Další související informace

Recept na príma guláš

guláš,guláš recept – Uvařit kvalitní guláš je velmi jednoduché. Přesvědčí vás o tom recepty na guláš, které můžete vyzkoušet na těchto stránkách zcela zdarma. Uvařit guláš podle receptu se povede každému, protože každý recept vede kuchaře krok za krokem k uvaření prímového guláše.

Recepty na tiramisu

tiramisu recept original, tiramisu.sk, tiramisu, r – Webová stránka plná receptov a úžasných fotiek najrôznejších druhov skvelého dezertu menom tiramisu - presne to je náš web. U nás nájdu nové recepty i ozajstní labužníci a to v prehľadnej forme s fotkami.

Načítání trvalo 2.9227 sekund.