+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

VařTo.cz: Kuchyňské nůžky

Klíčová slova: kuchyňské nůžky, nůžky na drůbež, nůžky na bylinky

E-mail: zapiska22@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2013

Popis: Stejně tak neodmyslitelně jako nůž či hrnec, patří do kuchyně i kuchyňské nůžky. E-shop VařTo.cz nabízí velký výběr nůžek do vaší kuchyně. V nabídce naleznete nůžky na drůbež, které si lehce poradí s kůží i kostmi. Dále jistě oceníte nůžky na bylinky či multifunkční nůžky do domácnosti.

Web: www.varto.cz

Další související informace

Kuchyně namíru

kuchyně, kuchyně na míru, kuchynské linky – Kuchyně na míru a související služby - Přehledná databáze firem. Kuchyně namíru, kuchyňské linky, renovace kuchyní, vybavení do kuchyně, dekorace do kuchyně. Obklady a dlažby, podlahové krytiny, truhlářské práce

Tfp-wood

Kuchyně na míru, 0strava, kuchyňské linky – Naše firma vznikla v roce 1996 nabízí bohaté zkušenosti v oblasti řešení interiéru. Naší vizí je spokojenost zákazníka v podobě kvality, servisu a originality. Naše firma se zabývá výrobou zakázkového nábytku-kuchyňské linky, vestavěné skříně, kanceláře, dětskéch pokoj�, ložnic, vybavení restaurací a provozoven. Nábytek vyrábíme jak s laminátových materiálů, tak i s přírodních dýh a exotických dřevin. Pro velký zájem zákazníku o kompletní dodávku interiéru Naše firma úzce spolupracuje se stavebními firmami, a proto vám můžeme nabídnout i stavební úpravy interiéru (rekonstrukce bytových jader, pokládky podlah, elektrikářské a instalatérské práce, Malováni interiéru a obkladačské práce, revize.)

Doprava na letiště

taxi, taxi Praha, levné taxi, taxi na letiště – Potřebujete taxi z nebo na Letiště Václava Havla (dříve Letiště Praha Ruzyně)? Máme pro vás spolehlivou nízkotarifní dopravu moderními vozy za pouhých 18 Kč/km. Po příletu vám s hledáním přistaveného vozu pomohou naše vyškolené dispečerky. Kontrola kvality u všech zakázek i garance nejlevnější ceny je samozřejmostí.

Načítání trvalo 0.0617 sekund.