+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

VařTo.cz: Kuchyňské nůžky

Klíčová slova: kuchyňské nůžky, nůžky na drůbež, nůžky na bylinky

E-mail: zapiska22@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2013

Popis: Stejně tak neodmyslitelně jako nůž či hrnec, patří do kuchyně i kuchyňské nůžky. E-shop VařTo.cz nabízí velký výběr nůžek do vaší kuchyně. V nabídce naleznete nůžky na drůbež, které si lehce poradí s kůží i kostmi. Dále jistě oceníte nůžky na bylinky či multifunkční nůžky do domácnosti.

Web: www.varto.cz

Další související informace

KUCHYŇSKÉ LINKY

kuchyňské linky,kuchyně na míru,kuchyňské linky, – Česká výroba kuchyní na míru - přímo od výrobce! Výroba kuchyňských linek na míru.Individuální přístup při realizaci Vaší kuchyně je pro nás samozřejmostí.Velké množství materiálů,barevných kombinací .

Kuchyně namíru

kuchyně, kuchyně na míru, kuchynské linky – Kuchyně na míru a související služby - Přehledná databáze firem. Kuchyně namíru, kuchyňské linky, renovace kuchyní, vybavení do kuchyně, dekorace do kuchyně. Obklady a dlažby, podlahové krytiny, truhlářské práce

Kuchyňské linky na míru

Kuchyňské linky na míru, kuchyňské linky, skříně – Kuchyňské linky na míru, vestavěné skříně a postele. Kuchyňské linky na míru , korpusy kuchyňských skříněk z LTD desek v mnoha odstínech, dvířka z laminovaných desek olepené ABS hranou nebo dvířka fóliová. Samozřejmostí je také dodání drátěných a závěsných programů, usazení dodaného dřezu či spotřebičů.

Načítání trvalo 0.0568 sekund.