+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vetpoint, nemocnica

Klíčová slova: veterinární klinika, veterina, vetpoint

E-mail: vetpoint.nemocnica@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervence 2011

Popis: Stránka vám nabízí rozšířený přehled o službách veterinární kliniky Vetpoint a také pár užitečných rad ohledně péče o zvířata.Snažíme se vám poskytout potřební informace pro péči o vašeho pějska i jiné miláčky.

Web: vetpoint-nemocnica.sk/

Další související informace

Veterina Brno, Šlapanice

veterina, mvdr. robert just, veterina brno-slatina – Veterinární klinika MVDr. Robert JUST a kolektiv nabízí profesinální služby v péči o Vaše mazlíčky. Naše veterinární ordinace najdete na adresách Brno-Slatina, Jihomoravské nám. 1 a Šlapanice, Brněnská 63.

Katalog veterinárních ord

veterinář, veterináři, veterinární ordinace – Chcete pro svého mazlíčka to nejlepší? Veterinář.cz vám pomůže najít mezi veterináři toho nejblíž k vašemu okolí. Veterinární kliniky, ordinace a různé veterináře – navedeme vás tam, kam potřebujete.

Tipy pro vaše zdraví

oční klinika, oční klinika Praha, laserová operace – Oční klinika JL se zaměřuje na diagnostiku a léčbu očních nemocí zejména u dospělých osob. Díky vynikajícímu přístrojovému vybavení jsou lékaři této kliniky schopni dostatečně dopředu stanovit diagnostiku glaukomu, sítnicových i neurogenních poruch.

Načítání trvalo 0.0937 sekund.