+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vetpoint, nemocnica

Klíčová slova: veterinární klinika, veterina, vetpoint

E-mail: vetpoint.nemocnica@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervence 2011

Popis: Stránka vám nabízí rozšířený přehled o službách veterinární kliniky Vetpoint a také pár užitečných rad ohledně péče o zvířata.Snažíme se vám poskytout potřební informace pro péči o vašeho pějska i jiné miláčky.

Web: vetpoint-nemocnica.sk/

Další související informace

Sorriso dental s.r.o.

sorriso, zubní, dentální, Brno, klinika, zubař – Zubní klinika v centru Brna Vám nabízí moderní bezbolestnou péči o Váš chrup. Sorriso je prevence, dentální hygiena, bělení zubů, estetická stomatologie, ortodoncie, dětská stomatologie, zubní implantáty a parodontologie.

Oční klinika, lékář Brno

oční klinika, oční lékář, oční optika v Brně, plas – Oční klinika, oční lékař OFTALPRO s.r.o. v Brně nabízí oční vyšetření dospělých i dětí, aplikaci kontaktních čoček, drobné chirurgické zákroky na víčkách a v okolí očí a plastické operace víček, botox a další zákroky.

Veterinární klinika Praha

veterinární klinika Praha 9, veterinární ordinace – Veterinární klinika Praha 9: veterinární ordinace, veterinární ordinace pohotovost, veterinární klinika Praha. Očkování, odčervení, čipování psů i koček, ošetření, odstranění zubního kamene ultrazvukem atd. Po předchozí domluvě zajistíme ošetření Vašeho zvířete u Vás doma.

Načítání trvalo 0.0536 sekund.