+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vetpoint, nemocnica

Klíčová slova: veterinární klinika, veterina, vetpoint

E-mail: vetpoint.nemocnica@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervence 2011

Popis: Stránka vám nabízí rozšířený přehled o službách veterinární kliniky Vetpoint a také pár užitečných rad ohledně péče o zvířata.Snažíme se vám poskytout potřební informace pro péči o vašeho pějska i jiné miláčky.

Web: vetpoint-nemocnica.sk/

Další související informace

Veterinární klinika Jaggy

Veterinární nemocnice, Veterinární klinika, MRI – Referenční veterinární klinika, specializovaná na složitá onemocnění psů a koček. Jediný provozovatel magnetické rezonance pro zvířata v Praze. Přijímáme jak pacienty referované od veterinárních lékařů, tak i komplikované a akutní případy.

Veterinární klinika Na S

veterinární klinika,veterinář,veterinární ordinace – Naše klinika nabízí kvalitní každodenní běžnou péči (prevenci, vakcinaci, standardní léčebné zákroky), ale i náročnější specializovanou medicínu zaměřenou na kvalitní diagnostiku a terapii (zjištění příčin nemoci a léčbu) obtížnějších případů. Provádíme rutinní (běžné) i složitější operace měkkých i tzv. tvrdých tkání (kostí)a máme i pohotovostní službu.

Veterinární vybavení - přístroje

veterinární, veterinární centrifuga, veterinární o – Společnost Unimed nabízí ve svém eshopu prodej zařízení pro veterinární ošetřovny a kliniky. V nabídce máme například třepačky a míchadla, sterilizační přístroje, mrazící a chladící zařízení, centrifugy, mikroskopy a lupy.

Načítání trvalo 2.4660 sekund.