+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vetpoint, nemocnica

Klíčová slova: veterinární klinika, veterina, vetpoint

E-mail: vetpoint.nemocnica@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervence 2011

Popis: Stránka vám nabízí rozšířený přehled o službách veterinární kliniky Vetpoint a také pár užitečných rad ohledně péče o zvířata.Snažíme se vám poskytout potřební informace pro péči o vašeho pějska i jiné miláčky.

Web: vetpoint-nemocnica.sk/

Další související informace

Veterinární klinika Na S

veterinární klinika,veterinář,veterinární ordinace – Naše klinika nabízí kvalitní každodenní běžnou péči (prevenci, vakcinaci, standardní léčebné zákroky), ale i náročnější specializovanou medicínu zaměřenou na kvalitní diagnostiku a terapii (zjištění příčin nemoci a léčbu) obtížnějších případů. Provádíme rutinní (běžné) i složitější operace měkkých i tzv. tvrdých tkání (kostí)a máme i pohotovostní službu.

Veterina EDEN

veterina, veterina Brno, veterinární ordinace,Eden – Nabízíme komplexní a preventivní vet.péči psů,koček,drobných savců a plazů.Příjemné prostředí, dobrá nálada a profesionální přístup je u nás samozřejmostí. Provádíme chirurgii měkkých tkání, internu, nabízíme specializované poradenství v gynekologii a porodnictví malých zvířat, vystavujeme petpasy a čipujeme. Přístrojové vybavení zahrnuje RTG, USG, zubní ultrazvuk, mikroskop, otoskop, Woodovu lampu, centrifugu.Tramvajová zastávka Skácelova v blízkosti, parkovací místa a bezbariérový přístup je součástí ordinace.

Veterina Brno, Šlapanice

veterina, mvdr. robert just, veterina brno-slatina – Veterinární klinika MVDr. Robert JUST a kolektiv nabízí profesinální služby v péči o Vaše mazlíčky. Naše veterinární ordinace najdete na adresách Brno-Slatina, Jihomoravské nám. 1 a Šlapanice, Brněnská 63.

Načítání trvalo 0.0567 sekund.