+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vinný sklep Pod Křížkem v Lednici

Klíčová slova: vinný sklep, vinotéka, vinárna, vinný sklep v Ledn

E-mail: bzirsky@framework.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2010

Popis: Vinný sklep Pod Křížkem v Lednici vám nabídne posezení v příjemném prostředí původně zachovaného vinného sklepu. Součásti vinného sklepu je i sklep ledový. Zaručujeme celoroční provoz.Posezení vám zpříjemní cimbálová muzika, varhany, harmonika nebo reprodukovaná hudba

Web: www.vinny-sklep-lednice.cz

Další související informace

Levné ubytování v Praze

ubytování v Praze, hotely v praze, levné ubytování – Široká nabídka ubytování v Praze. Pražské hotely a apartmenty většinou v centru Prahy. Naše tipy na delší pobyty a skupinové rezervace. Populární penziony, apartmány a hotely v Praze. Objednejte si jeden z hotelu pro ubytování v Praze z pohodlí Vašeho domova, rychle a pohodlně, rezervace se provádí bez jakýchkoliv poplatků. Přejeme příjemnou dovolenou v jednom z naších apartmánů, penzionu, hostelu a hotely v Praze.

vinný sklípek Mutěnice

vinný sklípek, mutěnice, ubytování, degustace vín – vinný sklípek Mutěnice- ubytování, degustace, občerstvení formou raut atd. Nově postavený vinný sklípek Vám nabídne ubytování až pro 9 osob(vyšší kapacitu zajistíme), posezení až pro 25 osob. WC a sprcha na pokoji.

Načítání trvalo 0.0784 sekund.