+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vinný sklep Pod Křížkem v Lednici

Klíčová slova: vinný sklep, vinotéka, vinárna, vinný sklep v Ledn

E-mail: bzirsky@framework.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2010

Popis: Vinný sklep Pod Křížkem v Lednici vám nabídne posezení v příjemném prostředí původně zachovaného vinného sklepu. Součásti vinného sklepu je i sklep ledový. Zaručujeme celoroční provoz.Posezení vám zpříjemní cimbálová muzika, varhany, harmonika nebo reprodukovaná hudba

Web: www.vinny-sklep-lednice.cz

Další související informace

Vína, vinný bar

vína, vinný bar, víno, červené víno, bílé víno – V našem e-shopu nakoupíte široký sortiment kvalitních vín domácích a světových vinařů. Nabízíme Vám červená vína, bílá vína a růžová vína, ale také vína šumivá.

Hotel Bojnický vínny dom v Bojnici

hotel, ubytování, Hotel Bojnický vínny dom, – Hotel Bojnický vínny dom sa nachádza v prekrásnom turistickom centre Slovenska, v mestečku Bojnice. Pozývame Vás vychutnať si naše luxusné izby, výbornú reštauráciu, oddýchnuť si vo vínnom wellness, alebo posedieť si pri pohári vína v našej degustačnej miestnosti, ktorá je súčasťou vinotéky. Bojnický vínny dom je spojením tradície, šarmu a nezabudnuteľnej atmosféry. Dovoľte nám postarať sa o Vás.

Sklep Skalák

ubytování, víno, vinný sklep, sklep – Našim cílem je produkovat vysoce kvalitní vína a poskytovat ty nejlepší služby v oblasti vinařství, gastronomie, relaxace, ubytování a turistiky.Milovníci vín a vinařské turistiky jistě rádi využijí nabídku degustací i celovečerního posezení ve sklepě Skalák s kapacitou až 150 osob.

Načítání trvalo 0.0554 sekund.