+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Víno Lípa

Klíčová slova: Vinařství Mikulov, lahvová vína , sudová vína

E-mail: kontakt@vinolipa.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2011

Popis: Vinařství Lípa Mikulov Vám nabízí celou škálu odrůd vín, které se vyrábí z nejkvalitnějších plodů vinic Mikulovska. Vyrábíme zejména vína místního charakteru - jak sudová, tak láhvová. Poskytuje pronájem stáčecích zařízení pod ochrannou dusíkovou atmosférou, pravidelnou sanitaci a servis.

Web: www.vinolipa.cz

Další související informace

vino

vino, vina – kvalitne vina za najnizsie ceny, najrychlejsie dorucenie len na winehouse.sk, cervene, biele i sampanske z celeho sveta, najlacnejsi a zaroven velmi kvalitny sortiment, dorucenie kurierom do dvoch dni

Vindemia.cz - vína

víno, vína, francouzská vína, bílá vína – Dovoz a prodej luxusních vín. Vindemia pro Vás vybírá ta nejlepší vína nejen z Francie. Poradíme Vám a dovezeme pro Vás individuálně víno na dle Vašich přání. Neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím našich internetových stránek.

Bílá vína, červená vína

bílá vína, červená vína, růžová vína – Dovážíme a prodáváme kvalitní španělská vína – bílá vína, červená vína, růžová vína, šumivá vína i pravé šampaňské. V sortimentu najdete vína pro catering v praktickém balení bag in box. Pořádáme degustace vína.

Načítání trvalo 0.0535 sekund.