+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vše o focení dětí

Klíčová slova: Focení dětí, obrázky dětí, dětský fotograf

E-mail: katalog@fotoprome.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervence 2011

Popis: Všechny informace o focení dětí, tipy a triky jak děti fotit, kdy a kde děti nejlépe fotografovat. Ukážeme Vám práce nejslavnějších fotografů dětských fotek a to jak aktuálních, tak samozřejmě i staré retro fotografie dětí.

Web: www.foceni-deti.eu/

Další související informace

Klaun Fíla

klaun, klauni, děti, klauniáda, klaunská show – Klaun Fíla nabízí profesionální vystoupení pro pobavení, kde si nejen Vaše dětské ratolesti užijí spousty zábavy, legrace a ještě se přiučí žonglérskému umění. S klaunem Fílou se můžete setkat na dětských dnech a nejrůznějších oslavách.

Detský klub Vodníček

deti, plávanie, bábätko, babetko, batola, kurz, , – Plávanie detí od 6 mesiacov do 3 rokov. Kurzy plávania pre dojčatá. deti, plávanie, bábätko, babetko, batola, kurz, , detské, babycentrum, klub, plavánie detí, plavánie dojčiat, plavánie batoliat, voda, bazén, rodičia ,martin, trnava, hydroterapia, učiť, plávať, mamička, detičky, voda, baby, centrum

Děti bez hranic

Dětský letní tábor, letní tábory pro děti, – DĚTI BEZ HRANIC jsou zkušený provozovatel akcí pro děti a rodiny s dětmi. V roce 2013 pořádáme letní dětské tábory, zimní dětské tábory a tábory pro rodiče s dětmi (letní i zimní). Letní tábory, zimní tábory a tábory pro rodiče s dětmi děláme pro radost dětí, rodičů a našich vedoucích. Naše tábory jsou kvalitní (středisko, zahraniční busy, program), se zkušenými vedoucími a odpovědným přístupem ke zdraví a bezpečnosti dětí!

Načítání trvalo 3.6122 sekund.