+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vše o focení dětí

Klíčová slova: Focení dětí, obrázky dětí, dětský fotograf

E-mail: katalog@fotoprome.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervence 2011

Popis: Všechny informace o focení dětí, tipy a triky jak děti fotit, kdy a kde děti nejlépe fotografovat. Ukážeme Vám práce nejslavnějších fotografů dětských fotek a to jak aktuálních, tak samozřejmě i staré retro fotografie dětí.

Web: www.foceni-deti.eu/

Další související informace

Portál pro děti

děti, dětský portál, zábavný portál, pohádky, hry, – Rexo.cz je první stránka, kterou byste měli ukázat svým dětem na internetu. Obsahuje pohádky, omalovánky, komiksy, zajímavosti a další kategorie. Celý obsah portálu je samozřejmě vhodný pro děti a pravidelně kontrolován!

Dětské domečky na zahradu

dětský domeček, hračky, hry, děti, Little Tikes – Dětský zahradní domeček patří mezi oblíbená místa dětských her na zahradě. Je to hračka ve které děti napodobují svět dospělých, a také mají svůj prostor pro sebe. Dobrý dětský domeček podněcuje hry a dětskou fantazii a děti se v něm dokážou bavit a hrát si celé hodiny. Domečky dostupné na trhu se od sebe značně liší provedením i rozměry, a také doplňky, funkcemi a prvky nabízejícími inspiraci pro dětské hry. Některé dětské domečky, přestože jsou určeny především na zahradu, se dají postavit i doma v dětském pokoji. Jiné jsou naopak poměrně rozsáhlé a propojené s dalšími zahradními hračkami. Stránky Dětské domečky na zahradu dávají stručný přehled o zahradních domečcích, větších i malých, interaktivních, kombinovaných s prolézačkami i úplně jednoduchých. Probírají nabídku dětských domečků a upozorňují, na co se při výběru zaměřit a na co dát pozor.

Sovička Sonička

dětské centrum, kroužky, herna, děti, zábava, – Dětské centrum U Sovičky Soničky pro děti od 1cm do 18let, kde Vás děti budou milovat za to, že vy relaxujete. Děti se u nás mohou bavit v řízených kroužcích, které vedou vyškolení lektoři, nebo se zabavit ve volné herně, zatímco rodiče mohou odpočívat u dobré kávy a občerstvení.

Načítání trvalo 0.0961 sekund.