+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vše o rozmarínu - typy, rady

Klíčová slova: rozmarín, rozmarín lékařský, pěstování, rostlina

E-mail: nikushka82@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2012

Popis: Rozmarýn lékařský (Rosmarinus officinalis) pochází ze Středomočí, kde je jeho využití zejména jako koření při grilování masa. Rozmarín je nutné používat s opatrností ať už už při kořenění nebo při použití jako lék. Své aroma využije nejen u masa, ale také např. u polévek. Na léčebné účely se vyrábí rozmarínové víno, které působí zejména na zvýšování krevního tlaku. V lékařství odbourává pocit fyzické únavy, zlepšuje tvorbu žil a prokrvení trávícího traktu. Na léčebné účely patří výhradně do odborníka, neboť jeho předávkování vyvolává příznaky otravy. Rozmarín lze pěstovat jako pokojovou rostlinu, která se na léto umisťuje ven, na balkón anebo do zahrady. Jeho nejčastější romnožování je pomocí semen.

Web: vseorozmarynu.estranky.cz

Další související informace

Jak se zbavit vrásek

krém na vrásky, vyhlazení vrásek, vichy, vichy nor – Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici. Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici.

První Lékárna

léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, lékárna – První Lékárna – lékárna online – volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, dětská výživa a mnoho dalších. Na těchto webových stránkách můžete využít vyhledávač pro vyhledání léků podle symptomů, účinných látek a zdravotních potíží.

Pěstování a prodej česnek

česnek, sadba, pěstování, jarní – Nové internetové stránky zaměřené na informace o pěstování česneku. Na mém blogu se můžete dočíst, jak pěstovat bio česnek a jak se o sadbu starat. Sledujte pravidelné příspěvky a fotky přímo z místa, kde česnek pěstujeme.

Načítání trvalo 3.1394 sekund.