+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vše o rozmarínu - typy, rady

Klíčová slova: rozmarín, rozmarín lékařský, pěstování, rostlina

E-mail: nikushka82@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2012

Popis: Rozmarýn lékařský (Rosmarinus officinalis) pochází ze Středomočí, kde je jeho využití zejména jako koření při grilování masa. Rozmarín je nutné používat s opatrností ať už už při kořenění nebo při použití jako lék. Své aroma využije nejen u masa, ale také např. u polévek. Na léčebné účely se vyrábí rozmarínové víno, které působí zejména na zvýšování krevního tlaku. V lékařství odbourává pocit fyzické únavy, zlepšuje tvorbu žil a prokrvení trávícího traktu. Na léčebné účely patří výhradně do odborníka, neboť jeho předávkování vyvolává příznaky otravy. Rozmarín lze pěstovat jako pokojovou rostlinu, která se na léto umisťuje ven, na balkón anebo do zahrady. Jeho nejčastější romnožování je pomocí semen.

Web: vseorozmarynu.estranky.cz

Další související informace

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Ovocnářství

ovocné stromy, ovocné keře, pěstování, jabloně – Rady pro pěstování ovocných stromů a keřů – přehled pomologie, druhů jabloní, hrušní i peckovin a drobného ovoce. Na stránkách najdete rady ohledně pěstování ovocných rostlin, boji proti škůdcům a chorobám ovocných rostlin a také zde najdete jakousi encyklopedii známých ovocných keřů a stromků.

Zahrada a příroda

Zahrada, pěstování, rostliny, péče, ovoce, zelenin – Internetový portál pro lidi, kteří se zabývají rostlinami jak v přírodě, kde hledají léčivé i jinak užitelné rostliny a také je zpracovávají, tak především na zahradě, kde je pěstují jako ovoce, zeleninu a okrasné rostliny.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.