+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vtipy o policajtech

Klíčová slova: vtipy o policajtech, vtipy chuck norris, vtipy o p

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2013

Popis: Vtipy o policajtech patří mezi ty nejoblíbenější, stejně tak jako o politicích, je tomu tak hlavně proto, že ani jedni nehýří inteligencí a nemáme je rádi. Pokud si o nich chcete přečíst vtipy, tak můžete u nás.

Web: vtipy-o-policajtech.webnode.cz/

Další související informace

Trampolíny se sítí

trampolina, trampolína, trampoliny, trampolíny – Trampolíny s ochrannou sítí jsou dnes nejžádanějším druhem trampolíny. Při jejich výběru je důležité porovnat cenu a kvalitu. Poradíme na co vše je nutné se zaměřit pro zachování bezpečnosti vašich dětí i vás samotných.

Citáty

citáty, láska, priateľstvo – Web stranka o Citátoch. Citáty: Prečo sa trápiť, keď to už niekto povedal lepsie? Citáty su zoradené do kategorii o láske, priateľstve, Bohu, manželstve, peniazoch a hodnotách. Možnosť pridania citátu a hlasovania za ten najlepší.

Vtipy

vtipy o policajtech, vtipy o zvížátkách, vtipy čer – Humor je nejenom kořením života, ale dává nám důvod zapomenout na nehezké chvilky v životě, které nás provázejí na každém kroku. Abychom se mohli opravdu dobře zasmát, tak jsou ovšem zapotřebí dobré vtipy.

Načítání trvalo 0.1298 sekund.