+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

vVýstava autíček & motore

Klíčová slova: výstava autíček, matchbox, hotwheels, modely aut

E-mail: carsland@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervence 2013

Popis: Unikátní výstava 2.200 modelů angličáků Matchbox, autíček Burago, HotWheels a motorek Maisto. Zlatým hřebem výstavy autíček je Lamborghini Murciélago z limitované edice Swarovski vyrobené pouze v sérii 550 ks pro celý svět!

Web: www.carsland.cz

Další související informace

Chromování, Renovace

chromování, tuning, veteráni, renovace, servis aut – Renovujeme díly pro Auto a Moto veterány a tuning, Chromování, Mědění, Niklování, Nikl satén, Mosaz, Zinkování, Cínování, Stříbření, Zlacení, Renovační služby: Broušení, Kartáčování, Leštění (nerez, mosaz, železo, hliníkové slitiny), Pískování (tryskání), Vyklepávání nádrží a dalších dílů, Vyvařování a rovnání dílů a další

Tónování autoskel

tónování autoskel, autofólie, polepy aut – Nabízíme tónování autoskel a homologované autofólie ASWF v oblasti Ostrava a okolí. Dále u nás můžete využit službu změna laku pomocí polepu vozu. Máme 5 let zkušeností v tomto oboru a ceny od 2500 Kč za vůz.

Dovoz aut ze zahraničí, z

Dovoz aut ze zahraničí, Dovoz aut z EU, Dovoz aut – Dovoz aut ze zahraničí. Dlouhodobé zkušenosti, dovoz aut z EU, Německa, Francie, Itálie, Holandska, dovoz aut z USA. Dovoz aut se zárukou od oficiálních prodejců. Jistota, kvalitní vůz. Záruka na původ i technický stav.

Načítání trvalo 3.2189 sekund.