+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výcvik psů

Klíčová slova: výcvik psů, cvičák, agility, psí školka,

E-mail: ambra@iol.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. prosince 2013

Popis: Psí škola výchova a výcvik psů, kurzy pro majitele - Ambra … Se zájemci o výcvik psů v naší psí škole rodinného typu se rádi setkáme a všechny Vaše dotazy zodpovíme osobně. Na schůzku vezměte svého psa, jeho očkovací průkaz,

Web: psiskola.cz

Další související informace

Psí škola Klatovy

psí škola, výcvik psů – Výchova a výcvik psů všech plmen i velikostí. Cvičíme základy poslušnosti, agility a tanec. Věnujeme velkou pozornot socializaci štěňat i dospělých psů. Pomůžeme vám připravit psa na svod, bonitace i výstavu.

ZAMPINO.CZ - psí oblečky

psí oblečky, luxury, unisex, móda pro psy, psí – Jedinečný internetový obchod s luxusními psími oblečky značky Dobaz. Velkoobchod, maloobchod. Navštivte ráj psí módy a nechte se uchvátit moderními kousky do šatníku Vašeho čtyřnohého miláčka. Široký sortiment nabízí jak oblečky pro psí kluky, tak oblečky pro psí slečny, či tzv. Unisex kolekci. Pro náročnější je tu Luxury kolekce pro luxusní dojem. Podlehněte dnešnímu trendu; nechoďte s nahatými psíky po ulici, ale buďte hvězdou všech chodníků!

Psí školka PIF

psí salon, salůnek, psí školka, psí hotel – Nabízíme celkovou úpravu veškerých plemen pejsků, kočiček a jiných kožešinových zvířátek. Jestliže Váš pejsek protestuje, nudí se, ruší sousedy nebo Vám ničí dům ve Váší nepřítomnosti, přivezte ho k nám do psího hotelu a školky.

Načítání trvalo 3.6105 sekund.