+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vyjížďky amerických aut

Klíčová slova: american cars Brno, cars Brno, american cars

E-mail: linkbuilder@nekor.biz

Datum vloľení do katalogu: 8. prosince 2009

Popis: Friday Night Ride je nezávislé volné uskupení svolavatelů neformálních společných vyjížděk american cars pro majitele z brněnské oblasti, ale i celé Moravy a okolí. Naší snahou je uskutečňovat nezávislé, nekomerční, pohodové a přiměřeně aktivní setkání majtelů a fandů american cars. Nejsme občanské sdružení, nevybíráme poplatky, nikoho k ničemu nenutíme. Nerozlišujeme, zda-li má vaše amerika 6 nebo 8 válců. Máme rádi všechny ameriky.

Web: www.fridaynightride.cz

Další související informace

Unoreal - reality

Unoreal - realitní kancelář, Brno, nemovitosti – Realitní kancelář Unoreal – nabízíme nemovitosti v Brně a jeho nejbližším okolí. Poradíme s financováním nemovitostí, úvěry, hypotéky, pojištění. Najdeme Vám nemovitost podle Vašich požadavků.

Kurzy potápění Brno, potá

potápění Brno, škola a kurzy potápění, kurz potápě – Prodejna potápěčské techniky Albe Group Vám nabízí kvalitní kurzy potápění a školu potápění v Brně a okolí za výhodné ceny. Vyzkoušejte potápění v našem kurzu a jistě si tento podvodní sport zamilujete.

Automotodrom Brno - Resta

Automotodrom Brno, Masarykův okruh, restaurace – Naši restauraci s terasou najdete přímo v paddocku, tedy v samotném srdci Masarykova okruhu v Brně. Restaurant Paddock je stylová restaurace s bohatou nabídkou jídel a nápojů. Zajišťujeme cateringové akce přímo na Automotodromu v Brně.

Načítání trvalo 0.0760 sekund.