+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výpočet pohlaví dítěte.cz

Klíčová slova: výpočet pohlaví dítěte, test pohlaví dítěte, určen

E-mail: VypocetPohlaviDitete@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2010

Popis: Výpočet pohlaví dítěte - vypočítáme vám, jaké pohlaví bude vaše dítě mít. Můžete si tak naplánovat, kdy s početím dítěte začít nebo pokud jste již dítě počali, jestli to bude kluk nebo holka. Nechejte si spočítat pohlaví dítěte i vy.

Web: www.vypocet-pohlavi-ditete.cz/

Další související informace

Vše o těhotenství

těhotenství, těhotenská kalkulačka, test – Jste těhotná? Připravte se na vaše těhotenství. Začněte se správně stravovat a cvičit. Nakupte si těhotenské oblečení a už se těšte na vašeho potomka. Čeká vás krásných devět měsíců a pak už budete mít svého potomka.

Plodné dny

plodné dny, ovulace, výpočet ovulace, menstruace, – Zdravou alternativou k používání hormonální antikoncepce je výpočet plodných dnů. Na této stránce najdete moderní vysoce spolehlivou metodu určování plodných dnů a srovnání antikoncepčních metooooood.

Vybíráme dekorace a doplň

Magazín doplňky a dekorace je určen pro všechny – Magazín doplňky a dekorace je určen pro všechny, kdo rádi experimentují a zkrášlují svůj byt. Máme pro vás spoustu nápadů, jak rozveselit a zútulnit váš domov. Sledujte nás pravidelně. Můžete k tomu využít RSS nebo náš facebookový profil.

Načítání trvalo 0.0798 sekund.