+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výpočet pohlaví dítěte.cz

Klíčová slova: výpočet pohlaví dítěte, test pohlaví dítěte, určen

E-mail: VypocetPohlaviDitete@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2010

Popis: Výpočet pohlaví dítěte - vypočítáme vám, jaké pohlaví bude vaše dítě mít. Můžete si tak naplánovat, kdy s početím dítěte začít nebo pokud jste již dítě počali, jestli to bude kluk nebo holka. Nechejte si spočítat pohlaví dítěte i vy.

Web: www.vypocet-pohlavi-ditete.cz/

Další související informace

Těhotenství-příznaky.cz

těhotenství, těhotenský test – Jak pozná žena, že je těhotná? Nejčastějším příznakem těhotenství je vynechání pravidelné menstruace. Mezi další příznaky patří : změny na prsou, nevolnost, mdloby a zvracení, únava, změny nálad, přecitlivělost, časté močení, bolest hlavy a břicha. Dále pálení žáhy, křečové žíly, změny pigmentace pokožky a hemeroidy. Na webu najdete informace o všech výše uvedených příznacích, o vyšetření u lékaře i domácím těhotenském testu. Vaše dotazy zodpovíme v poradně, můžete se také insirovat příběhy ostatních.

IQ test online

iq,iq test,iq test zdarma,iq test zdarma – Vše o IQ testech inteligence. Znáte IQ slavných celebrit? Možná, že jste chytřejší než většina z nich. Zkuste IQ test a porovnejte se s celebritami. IQ testy online jsou http://www.online-iq-testy.cz.

Načítání trvalo 0.0657 sekund.