+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výpočet pohlaví dítěte.cz

Klíčová slova: výpočet pohlaví dítěte, test pohlaví dítěte, určen

E-mail: VypocetPohlaviDitete@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2010

Popis: Výpočet pohlaví dítěte - vypočítáme vám, jaké pohlaví bude vaše dítě mít. Můžete si tak naplánovat, kdy s početím dítěte začít nebo pokud jste již dítě počali, jestli to bude kluk nebo holka. Nechejte si spočítat pohlaví dítěte i vy.

Web: www.vypocet-pohlavi-ditete.cz/

Další související informace

Testy, iq test a test lás

testy, iq test, test lásky, autoškola testy – Tvujtest.cz to jsou testy, iq test, test lásky, autoškola testy a to všechno je pro vás připravené zcela zdarma. Tvujtest.cz vyzkoušejte co umíte. spoustu testů na jednom místě. Online testy a kvízy zdarma.

IQ testy online

iq test,iq testy,iq test zdarma,iq testy zdarma,te – IQ testy zdarma i s výsledky? Inteligence se měří pomocí IQ testů. Dnes je mnoho online IQ testů zdarma i s výsledky. Je lepší IQ test zdarma nebo kvalitní IQ test i s výsledky? Vyzkoušejte naše IQ testy zdarma.

Iq test zadarmo

iq test zadarmo, iq test zdarma – IQ Test zdarma pozostáva z 20 matematických, geometrických a logických otázok. Je postavený tak, aby čo najpresnejšie určil hodnotu vašeho IQ. Test nie je časovo obmedzený a je zadarmo. Tak neváhajte a urobte si váš IQ test zadarmo.

Načítání trvalo 0.0583 sekund.