+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výroba osb teraria

Klíčová slova: OSB teraria, výroba osb terarii, výroba terarii, s

E-mail: info@osbteraria.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ??jna 2011

Popis: Výroba terarii na zakázku ze skla, osb a lamino desek. Osb teraria jsou oproti skleněným terariim levnější, hezčí, lehčí a také odolnější. OSB teraria, jsou v dnešní době velmi oblíbená, Zejména pro svojí nízkou cenu a atraktivní vzhled. Mnoho zákazníků má strach z poškození vlhkosti, nebo tvarové nestálosti OSB terarii. Tato obava je naprosto zbytečná, OSB desky jsou již z výroby doporučeny do vlhkého prostředí. Velmi dobře se také z osb desek staví terarijní stěny - není třeba žádného stojanu jako u terarii skleněných. Všechna osb teraria je možno osadit 3D terarijním pozadím(betonové, korkové, polystyrenové). Terarijní pozadí volíme vždy tak, aby co nejlépe vyhovovalo druhu, pro který je osb terarium určeno. Paludaria jsou velice vhodná pro chov pralesních žabek a zvířat vyžadující vysokou vlhkost, jsou také estetická obzvlášť hustě osázena květinami. Paludaria vyrábíme včetně vodopádů, mhlovačů, bazénků a všeho příslušenství dle vašeho přání.

Web: osbteraria.cz

Další související informace

UniExpo CZ, s.r.o.

výroba prezentačních systémů, prezentační systémy, – Jsme výrobcem sortimentu prezentačních systémů, banner stojany, roll up systémy, zákaznické poutače, výstavní stěny, prezentační stolky, klaprámy a stojany na prospekty. Nabízíme spolupráci a podporu prodeje reklamním agenturám. Dodání do 24 hodin.

Zakázková výroba nábytku

krbové dřevo, zakázková výroba nábytku – Výroba kuchyňských linek, kancelářského nábytku, výroba desingových atypických výrobků na míru, vestavěných skříní, výroba pergol, přístřešků , garážových stání,schodišť, prodej palivového dřeva.

eKonak.cz

koňak, cognac, brandy, grapa, výroba koňaku, histo – Rozsáhlé vinice ve Francii nabízí již po staletí tu nejlepší vinnou révu, z níž se vyrábí ten nejkvalitnější koňak na světě. Jeho mícháním se utvořila spousta variant, které dnes dosahují velké hodnoty a ceny po celém světě.

Načítání trvalo 0.0624 sekund.