+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výroba překážek

Klíčová slova: Výroba překážek, Návrhy překážek, Překážky

E-mail: nabidka@4-d.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. prosince 2010

Popis: Návrhy překážek a realizacemi překážek pro extrémní sporty se zabýváme již od roku 1997, kdy byla naše firma založena. Děláme nejen návrhy a realizace překážek, ale také různé výškové práce za pomocí horolezecké techniky. Nabízíme i pokrývačské práce, zámečnické a další práce. Hlavním cílem naší společnosti je rychlé a kvalitní jednání s využitím všech zkušeností, dovedností a prostředků s důrazem kladeným zejména na kvalitu a zachování řemeslného provedení díla pro naše odběratele, při zachování všech bezpečnostních a výrobních podmínek.

Web: www.4-d.cz

Další související informace

Osb teraria

osb terarium, osb teraria, vyroba osb teraria, osb – Proč OSB terarium? Teraria vyrobená z OSB desek jsou oproti skleněným levnější, hezčí, lehčí a také odolnější. OSB terária, jsou v dnešní době velmi oblíbená, zejména pro svojí nízkou cenu a atraktivní vzhled. Mnoho lidí má strach z poškození vlhkostí, nebo nestálosti tvaru, což je úplně zbytečné.Osb desky jsou již z výroby ošeřeny proti vlhkosti a doporučeny do vlhkého prostředí.Všechny osb terária opatřuji také dalším nátěrem proti vlhkosti, schváleným pro dětské hračky, zasilikonováním všech spár a elektroinstalací. Osobně v nich chovám Morelia viridis již řadu let, a nikdy se nevyskytl jediný problém. Výroba terarii v jakékoli v velikosti a sestavách (celé terarijní stěny, terárium rozdělené na více části atd.) Je možné také vytvořit jakékoliv terarijní pozadí. Oproti skleněným terariim, se vám nestane, že někde zavadíte o terarium a terárium se vám poškodí, OSB teraria jsou velmi pevná. Rozvoz terarii je realizován po celé ČR. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně výroby teraria, mě kontaktujte, není problém splnit prakticky veškerá vaše přání.

Výroba osb teraria

OSB teraria, výroba osb terarii, výroba terarii, s – Výroba terarii na zakázku ze skla, osb a lamino desek. Osb teraria jsou oproti skleněným terariim levnější, hezčí, lehčí a také odolnější. OSB teraria, jsou v dnešní době velmi oblíbená, Zejména pro svojí nízkou cenu a atraktivní vzhled. Mnoho zákazníků má strach z poškození vlhkosti, nebo tvarové nestálosti OSB terarii. Tato obava je naprosto zbytečná, OSB desky jsou již z výroby doporučeny do vlhkého prostředí. Velmi dobře se také z osb desek staví terarijní stěny - není třeba žádného stojanu jako u terarii skleněných. Všechna osb teraria je možno osadit 3D terarijním pozadím(betonové, korkové, polystyrenové). Terarijní pozadí volíme vždy tak, aby co nejlépe vyhovovalo druhu, pro který je osb terarium určeno. Paludaria jsou velice vhodná pro chov pralesních žabek a zvířat vyžadující vysokou vlhkost, jsou také estetická obzvlášť hustě osázena květinami. Paludaria vyrábíme včetně vodopádů, mhlovačů, bazénků a všeho příslušenství dle vašeho přání.

Chcilogo.cz

tvorba loga, vytvoření loga, výroba loga – Navrhneme pro Vás profesionální a použitelné logo, které bude splňovat všechny důležité požadavky kvalitního loga. Vaše nové logo vám poskytneme v mnoha formátech, různých barevných variantách a na různém pozadí.

Načítání trvalo 0.1151 sekund.