+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vysoké podpatky

Klíčová slova: dámské boty,lodičky,podpatky,platformy,jehlové pod

E-mail: cz591339@tiscali.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2008

Popis: Kde koupit přes internet dámské boty, podpatky, vysoké podpatky, jehlové podpatky, lodičky, platformy, klínové podpatky, sandálky a jiné dámské boty. Fotky bot a žen nosících vysoké podpatky, novinky ze světa vysokých podpatků.

Web: www.podpatky.net

Další související informace

Vetpoint, nemocnica

veterinární klinika, veterina, vetpoint – Stránka vám nabízí rozšířený přehled o službách veterinární kliniky Vetpoint a také pár užitečných rad ohledně péče o zvířata.Snažíme se vám poskytout potřební informace pro péči o vašeho pějska i jiné miláčky.

Salsa kurzy Praha

Salsa,Bachata,Zouk a Samba de gafieira,bachatango – Z latino tanců se stal horký magnet, který neustále láká další nadšence. Tyto tance si získaly obrovskou sledovanost. Přidejte se ke stovkám tančících v rytmu Salsy, Bachaty, Zouku a Samby de gafieiry i v roce 2011. Latino tancování je hitem ve světě. Buďte součástí historie. Tuto show sleduje celý svět.

Patchwork-Quilting

Patchwork, quiltování, quilting, šicí stroje, – Stránka věnovaná patchworku a quiltování zahrnující spoustu rad, přehled šicích strojů a příslušenství a také možnost diskuse. Web také informuje o novinkách, akcích a kurzech zaměřených na patchwork a quilt.

Načítání trvalo 0.0598 sekund.