+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výtvarnické materiály

Klíčová slova: výtvarná výchova, malba, kresba, hobby

E-mail: info@vytvarnik.eu

Datum vloľení do katalogu: 11. z??? 2012

Popis: Maloobchodní prodej výtvarnických a hobby materiálů. Profesionální poradenství. Pro školy a školky zajímavé slevy. Internetový obchod i kamenná prodejna na Kladně - Komenského 579 - kolmá ulice na hl. třídu T.G.M. Nabízíme - barvy, štětce, modelovací hmoty, polymerové hmoty, vše na výrobu šperků, papíry, dekorativní materiál, barvy pro předškolní i školní děti atd. více na www.vytvarnik.eu

Web: www.vytvarnik.eu/

Další související informace

Proti klíšťatům

proti klíšťatům, klíšťata – Již mnoho let vídáme a slýcháme v médiích řadu varování proti klíšťatům a jiným parazitům. víte, jak před těmito parazity chránit vaše psy a kočky? Navštivte nový web protiklistatum.cz jehož součástí je i poradna odborníků.

Seriály online

seriály, seriál, seriály online ke shlédnutí – Naše stránky jsme založili především proto, aby jste nemuseli stahovat z internetu své oblíbené seriály, ale mohli jste je pohodlně a hlavně bez čekání sledovat online. Stále se snažíme přidávat nové seriály online ke shlédnutí, abychom měli pokud možno co nejširší základnu stálých a hlavně spokojených návštěvníků.

Galerie , kde se tvoří.

galerie, výtvarné kurzy, figurální kreslení, malba – Prostor pro tvorbu a presentaci výtvarných děl profesionálních umělců i tvořivý ateliér otevřený veřejnosti. Najděte svojí cestu vyjádření a vytvořte vlastní umělecké dílo. Nabízíme odbornou podporu při realizaci Váši představy. Individuální výuka technik malby , kresby , sochařství i grafiky . Celková příprava na talentové zkoušky. Figurální kreslení, kurzy kresby a malby. Možnost využití keramické dílny.

Načítání trvalo 0.0661 sekund.