+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

A ještě pěkný šperk

Klíčová slova: Bižuterie, šperky, fimo, korálky

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2010

Popis: Vyrábím šperky na objednávku. Je to moc pěkné hobby, jen se po čase bižuterie hromadí, je potřeba jí poslat dál aby splnila svůj hlavní úkol. Pokud byste rády měly to co v žádném obchodě nenajdete a nebo nemůžete najít, ozvěte se pomocí záložky kontakt. Jako inspirace poslouží přiložené galerie. Zdraví Jana

Web: www.jajkiki.homepage.cz

Další související informace

Originální bižutérie

bižutérie, náramky, náhrdelníky, krásné, šperky, – Ručně vyrobená originální bižutérie značky Ornamenta od českých návrhářů kteří se specializují na náramky, náhrdelníky.Obchod najdete na Praze 1 , Haštalská 9, staré město . Těšíme se na Vaší navštěvu !

RentFun.cz-Zábava pro Vás

Xbox pujcovna. – Zábava pro Vás! Největší půjčovna herních zařízení v ČR. Půjčovna Xbox 360, Kinect, karaoke, tanečních podložek DDR a jiných herních zařízení s doručením po ČR: 1 den - Brno, 1-2 pracovních dny - Praha, Ostrava a jiné města. Máte firemní večírek à la team building nebo narozeni a chcete, aby všichni dostali zábavu? Chcete nechat svých dětí domu zaneprázdněných o víkendu? RentFun.cz přinášel zábavu a radost na akcích, zorganizovaných v klubech, restauracích, hotelech, školách, školkách a dokonce na diabetické konference!

Nokia N9

Nokia N9, tapety, recenze, videa – Toto je informační web o telefonu značky Nokia N9. Obsahem jsou zajímavé články, recenze, tapety, videa, hry, příslušenství a spousta dalšího. Tyto stránky o Nokii N9 jsou určené nejen pro současné majitele tohoto telefonu, ale i pro jeho budoucí majitele. Informace zde zveřejněné budou jistě přínosné pro každého.

Načítání trvalo 0.2889 sekund.