+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Activity

Klíčová slova: Activity, hra, spolecenska hra, spolecenske hry

E-mail: people4net@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. prosince 2008

Popis: Activity je jedna z nejoblíbenějších a nejzábavnějších rodinných společenských her. Pravidla Activity jsou jednoduchá a srozumitelná, přesto Activity patří mezi největší hity posledních let a stává se klasikou.

Web: activity.spolecenske-hry.eu/

Další související informace

Dostihy a sázky

Dostihy a sázky, dostihy, sazky, hra, spolecenska – Dostihy a sázky - dnes již klasická stolní společenská hra na motivy hry Monopoly s původními pravidly a bohatou originální výbavou. Je učena především starším dětem a dospělým hráčům. Každý hráč je majitelem stáje. Cílem hry je co nejlépe investovat svěřené prostředky do koní a dostihů tak, aby stáj získala co nejvíce výher (návštěv figurek ostatních protihráčů). Vítězem se stává ten, kdo nejlépe odhadne situaci, nezbankrotuje a zůstane jako poslední ve hře.

Disco Goodgame

Disco, Goodgame, Disco Goodgame, hra – Hra disco Goodgame je online flashová hra pro jednoho nebo dva hráče z prostředí klubů a diskoték. Každý hráč se zde dostane do vedení své diskotéky, kterou musí dostat na výsluní. Když se mu to podaří, postupuje na další úroveň.

Poznej Celebrity - Slavné

celebrity, slavné osobnosti, slavní lidé, hra, onl – Jednoduchá oddechová hra. Poznáš všechny celebrity na fotkách? Stačí tipnout jméno a napsat jej. Výsledek ihned uvidíš. Pokud si nebudete jistí, můžete využít drobnou nápovědu pod každou fotografií. Schválně kolik uhádnete.

Načítání trvalo 0.0753 sekund.